Garnek stalowy z dużymi uchwytami i szklaną pokrywą Fissler Paris 20 cm

Kod produktu: 002-124-20-000/0
  opinie: 0
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 295,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Garnek stalowy z dużymi uchwytami i szklaną pokrywą Fissler Paris o średnicy 20 cm. Seria garnków Paris została wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10.

Klasyczny garnek z dużymi, zaokrąglonymi uchwytami, które są wygodniejsze i praktyczne dla posiadaczy większych dłoni. Zmatowana powierzchnia garnków ułatwia ich utrzymanie ich w czystości. Wysokiej jakości szklane pokrywy z dużym, metalowym uchwytem do łatwiejszego trzymania w dłoni. Wszystkie naczynia z serii Fissler Paris posiadają miarkę na wewnętrznej ściankce. Szeroka krawędź garnków ułatwia wylewanie z nich zawartości bez obawy rozlania oraz utrzymuję je w czystości. Podstawa Super-Thermic zapewnia równomierne nagrzewanie się garnka oraz optymalnie utrzymuję ciepło. Dno garnka przystosowane jest na każdy rodzaj kuchenki.

  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, szkło
  • Średnica: 20 cm
  • Waga: 1,79 kg

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Witaj w świecie Fissler!

Firma Fissler GmbH od wielu lat produkuje wysokiej jakości sprzęt kuchenny, który wyróżnia się precyzją wykonania, wysokim poziomem użyteczności i stylowym, pomysłowym wzornictwem, i jest przede wszystkim "Made in Germany". Wszystkie produkty Fissler ułatwiają pracę w kuchni i zwiększają przyjemność gotowania.

NEWSLETTER
@