Garnek i rondel z powłoką ceramiczną Mayflower GreenPan 4 elementy

Kod produktu: CC001571-001
Marka: GreenPan
CENA: 501,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Garnek i rondel z powłoką ceramiczną Mayflower GreenPan 4 elementy. Podstawowy zestaw do gotowania klasycznej formie, który przeniesie Cię do starych, dobrych czasów, wprowadzając dodatkowo najnowsze technologie, abyś mógł być na bieżąco.

Naczynia pokryte powłoką ceramiczną non-stick Thermolon™ Infinity, wzbogaconą diamentami to wyjątkowo trwała powierzchnia do gotowania, która zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie za każdym użyciem. Powłoka jest nieprzywieralna.

Użyty diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi.

Solidny, aluminiowy korpus garnków. wyposażony jest w energooszczędne, aluminiowe dno indukcyjne Magneto™, nasycone cząsteczkami ferromagnetycznymi do stosowania na wszystkich rodzajach płyt grzewczych. Dodatkowo dno jest uszlachetnione rozproszonymi cząsteczkami miedzi. Wytworzone ciepło rozprowadzane jest równomiernie i dzięki temu spód jest znacznie mniej podatny na deformacje.

Łatwe do czyszczenia wnętrze garnków oszczędzą Twój czas i energię w kuchni, a drewniane uchwyty Stay Cool są eleganckie, ergonomiczne, wygodne i chronią dłonie przed poparzeniem.

Skład zestawu:

  1. garnek z powłoką nieprzywieralną 20 cm (średnica dna 17 cm)
  2. rondel 16 cm (średnica dna 13 cm)
  3. łyżka kuchenna duża do mieszania
  • Materiał: aluminium, drewno, stal niedzewna, szkło, powłoka ceramiczna
  • Materiały wolne od PFOA, nie zawierają ołowiu i kadmu
  • Należy myć ręcznie
  • Nie używać w piekarnikach
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Garnek i rondel z powłoką ceramiczną Mayflower GreenPan 4 elementy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

GreenPan to belgijska firma, która zrewolucjonizowała rynek sprzętów kuchennych.

Powstała w 2007 roku i w ciągu zaledwie czerech lat odniosła ogromny sukces na całym świecie. Dziś jest już obecna na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach. Do dziś sprzedano ok. 6 mln. garnków i patelni.

NEWSLETTER
@