Forma perforowana do tarty z wyjmowanym dnem 20 cm Laib&Seele Birkmann

Kod produktu: 210 547
Marka: Birkmann
CENA: 83,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma perforowana do tarty, quiche z wyjmowanym spodem 20 cm Laib&Seele Birkmann. Perforowana stal to materiał, który poprawia cyrkulację powietrza, aby ciasto miało chrupiący spód i brzegi dookoła. Na słono czy na słodko? Dzięki tej perforowanej formie, Twoje quiche i tarty są wyjątkowo smaczne! Forma wykonana jest ze stali węglowej pokrytej trwałą powłoką nieprzywierającą, ułatwiającą mycie. Wyjmowane dno ułatwia wyjęcie delikatnej tarty z formy bez obawy o pokruszenie jej brzegów.

Świat tematyczny Loaf and Soul firmy Birkmann obejmuje wszystko to, co ma związek z pieczeniem, i obejmuje różnorodne, wspaniałe akcesoria wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy chodzi o wypiek bagietek, śródziemnomorskiego chleba na imprezę, czy pikantny zakwas - z odpowiednimi akcesoriami klasyka jest tak samo łatwa, jak niezwykłe ciasta. Odkryj na nowo temat niemal nieograniczonego świata pieczywa, bagietek i przekąsek i daj się zainspirować!

  • Średnica: 20 cm
  • Wysokość: 3 cm
  • Materiał: stal węglowa z powłoką nieprzywieralną
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma perforowana do tarty z wyjmowanym dnem 20 cm Laib&Seele Birkmann

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Birkmann to synonim niemieckiej solidności i perfekcji wykonania. Formy i akcesoria do pieczenia firmy Birkmann są od lat znane i cenione na całym świecie.

NEWSLETTER
@