Forma perforowana do chleba Laib&Seele Birkmann

Kod produktu: 210 509
Marka: Birkmann
Dostępna ilość: 19 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 74,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma perforowana do chleba Laib&Seele Birkmann. Perforowana stal to materiał, który poprawia cyrkulację powietrza, aby chleb miał chrupiącą powierzchnię dookoła. Forma do chleba nadaje się tylko do ciasta chlebowego, ma długość 20 cm i wysokość 7,5 cm. Wskazówka: aby chleb można było łatwo wyjąć z formy, zeskrob nadmiar ciasta z zewnątrz za pomocą skrobaka do ciasta.

Bochenek ciasta i dusza

Uformuj ciasto na bochenek chleba, daj mu czas na wyrośnięcie i na koniec piecz w piekarniku, aż zapach świeżego chleba wypełni cały dom - pieczenie chleba przeżywa renesans w naszych, domowych piekarniach. Świat tematyczny Loaf and Soul firmy Birkmann obejmuje wszystko to, co ma związek z chlebem, i obejmuje różnorodne, wspaniałe akcesoria wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy chodzi o wypiek bagietek, śródziemnomorskiego chleba na imprezę, czy pikantny zakwas - z odpowiednimi akcesoriami klasyka jest tak samo łatwa, jak niezwykłe pieczywo. Odkryj na nowo temat niemal nieograniczonego świata pieczywa, bagietek i przekąsek i daj się zainspirować!

  • Długość: 20 cm
  • Wysokość: 7,5 cm
  • Materiał: stal węglowa z powłoką nieprzywieralną
  • Używać wyłącznie do ciasta chlebowego
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma perforowana do chleba Laib&Seele Birkmann

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Birkmann to synonim niemieckiej solidności i perfekcji wykonania. Formy i akcesoria do pieczenia firmy Birkmann są od lat znane i cenione na całym świecie.

NEWSLETTER
@