Forma do pieczenia donutów Performance Tala

Kod produktu: 10A11235
Marka: Tala
CENA: 75,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma do pieczenia donutów Performance Tala.

Solidna seria form do pieczenia Tala Performance zrewolucjonizowała sposób, w jaki entuzjaści i profesjonaliści pieką ciasta. Wykonane z wytrzymałej stali węglowej o grubości 1 mm, z super trwałą 6-warstwową powłoką nieprzywierającą, Tala Performance za każdym razem zapewni doskonałe rezultaty pieczenia.

Seria została zaprojektowana z pięknie zwiniętymi krawędziami, aby zapewnić dodatkową wytrzymałość i uczynić każdy element odpornym na rdzę; produkty te nigdy się nie wypaczą, nawet po ekstremalnym użytkowaniu i wysokiej temperaturze piekarnika. Wypieki są uwalniane bezbłędnie i nienaruszone, co pozwala piec z niewielką ilością dodatku oleju lub bez dodatku tłuszczu, aby uzyskać zdrowsze wyniki.

Nieprzywierające właściwości powierzchni form wynikają z zastosowanej najwyższej jakości dwuwarstwowej powłoki Whitford Eclipse. Whitford jest światowym specjalistą w dziedzinie powłok nieprzywierających, a szeroko zakrojone testy i badania potwierdziły, że Whitford Eclipse jest najlepszą, dostępną powłoką nieprzywierającą, przewyższającą inne, konwencjonalne powłoki. Powłokę nakłada się przy użyciu najlepszych metod i najnowocześniejszych urządzeń do natryskiwania nieprzywierającego, co oznacza, że ​​stosuje się ciągłą i stabilną powłokę, dzięki czemu każda partia jest taka sama. Jego wyjątkowe właściwości nieprzywierające są również całkowicie wolne od PFOA (kwasu perfluorooktanowego) i bez BPA.

Powłoka nadaje gamie Tala Performance elegancki, błyszczący wygląd i wrażenie najwyższej jakości. Połyskliwe wykończenie pozwala potrawom równomiernie się nagrzewać i sprawia, że ​​elementy są łatwe do czyszczenia.

Najbardziej lubiane w Wielkiej Brytanii formy do pieczenia Tala Performance są testowane, sprawdzane i cieszą się zaufaniem konsultantów technicznych i technologów żywności, umożliwiając kupowanie i gotowanie bez obaw.

  • Wymiary: 33 x 22,5 cm
  • Materiał: stal węglowa
  • Wolna od PFOA i BPA
  • 10 lat gwarancji producenta
  • Można myć w zmywarce
  • Maksymalna temperatura: 240oC
Rozwiń
Produkty powiązane
64,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
96,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Forma do pieczenia donutów Performance Tala

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Tala, brytyjski producent artykułów kuchennych, którego początki sięgają końca XIX w. Charakterystyczne akcesoria kuchenne wytwarzane są nadal ręcznie, a miarki kuchenne czy sitka Tala nie zmieniły się od lat 50 ubiegłego wieku. Trwałe przybory kuchenne wytwarzane przy pomocy tradycyjnych metod produkcji to wielki sukces tej marki.

NEWSLETTER
@