Forma do magdalenek Easy Baking Birkmann

Kod produktu: 881 525
Marka: Birkmann
CENA: 98,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma do magdalenek Easy Baking marki Birkmann wykonana jest ze stali z nieprzywieralną powłoką Whiteford. Upieczesz z jej pomocą efektowne magdalenki - pyszne, ciasteczka, które przyrządzały nasze babcie, teraz dzięki formie Birkmann również ty możesz je upiec i nie martwić się, że coś się nie uda. Ciastka bardzo łatwo można wyciągnąć z formy, dzięki antyprzywieralnej powłoce. Można w niej upiec ciastka bez używania tłuszczu.

Magdalenki to kultowe ciasteczka, których forma powstała we Francji. Dziś można je znaleźć w każdej dobrej, francuskiej cukierni. Najlepiej smakują na świeżo, zaraz po upieczeniu.

Formy możesz używac w piekarniku w temperaturze do 230oC.

Kolekcja form do pieczenia Easy Baking przeznaczona jest do najprostrzych wypieków, w skład których wchodzą: jaja, masło, cukier i mąka. Jeśli masz takie składniki to do osiągnięcia celu brakuje Ci jeszcze tylko odpowiedniej formy!

Wszystkie formy Easy Baking zostały wyposażone w niezwykle wytrzymałą powłokę nieprzywieralną, wytwarzaną przez znaną firmę Whitford. W skład kolekcji wchodzą m.in.: tortownice, keksówki, formy do babek oraz wszystkie inne, niezbędne akcesoria do pieczenia.

  • Wymiary: 45 x 28 x 1,5 cm
  • Materiał: stal z nieprzywieralną powłoką Whitford
  • Ilość ciastek: 18 sztuk
  • Formę myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma do magdalenek Easy Baking Birkmann

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Birkmann to synonim niemieckiej solidności i perfekcji wykonania. Formy i akcesoria do pieczenia firmy Birkmann są od lat znane i cenione na całym świecie.

NEWSLETTER
@