Forma do babeczek Mini Anniversary Nordic Ware złota

Kod produktu: 86277
  opinie: 0
CENA: 254,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Aluminiowa forma do pieczenia małych babeczek Mini Anniversary marki Nordic Ware. Upieczesz w niej sześć babeczek o najstarszym kształcie i wzorze zaprojektowanym przez tą amerykańską markę.

Forma przygotowana z okazji 60-lecia istnienia firmy, została odtworzona na podstawie archiwalnych katalogów Nordic Ware. Wykonana z wysokiej jakości kutego aluminium o wyjątkowym, złotym kolorze. Zastosowanie takiego materiały sprawi, że temperatura rozłoży się równomiernie i babka będzie równo wypieczona.

Aluminium ma właściwości nieprzywierające co ułatwia wyjmowanie wypieków z formy i jej mycie. Przed każdym użyciem zaleca się posmarować formę tłuszczem i delikatnie obsypać wnętrze mąką. Nie zaleca się wypełniania formy do jej pełnej wysokości, wystarczy umieścić w niej tyle ciasta aby ¼ wysokości pozostała pusta. Dla uzyskania najlepszego odwzorowania kształtu należy przed włożeniem wypełnionej ciastem formy do piekarnika kilka razy uderzyć nią o blat stołu tak, aby ciasto dokładnie ją wypełniło. W ten sposób pozbędziemy się pęcherzyków powietrza, które mogły pozostać w cieście.

Podczas użytkowania formy nie powinno się stosować ostrych narzędzi kuchennych, ani środków chemicznych, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

  • Długość: 32,9 cm
  • Szerokość: 21,9 cm
  • Wysokość: 5,1 cm
  • Pojemność: ok. 1,2 litra
  • Materiał: kute aluminium
  • Wyprodukowana w USA
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma do babeczek Mini Anniversary Nordic Ware złota

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykański producent Nordic Ware to ikona wśród tego rodzaju produktów. Historia Nordic Ware sięga 1946 roku, w którym to rodzina Dalquistów założyła niewielką firmę produkcyjną wytwarzającą patelnie oraz formy do wypieków.

NEWSLETTER
@