Foremki do bajgli Lekue 6 sztuk

Kod produktu: 0220350M10M017
Marka: Lekue
  opinie: 3   czytaj opinie
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 88,00 zł
ILOŚĆ: -+

Silikonowe foremki do bajgli, które ułatwią Ci wykonanie pysznych, drożdżowych bułekczek w kształcie opony, szybko i łatwo. Bajgle często mylone są z obwarzankami, które są pieczone z innego, cięższego ciasta i są skręcane. Popularne na całym świecie bajgle, można teraz wykonać w domowym zaciszu i urozmaicić wybór pieczywa. Foremki do pieczenia bajgli marki Lekue, mają charakterystyczny kształt i formę, dzięki której:

  • można je użytkować bez ryzyka poparzenia;
  • nadać ciastu formę bajgla w szybki i łatwy sposób;
  • wykonać okrągłą charakterystyczną dla bajgla formę z dziurką pośrodku;
  • dziurkowane dno foremki pozwala łatwo odsączyć wodę po gotowaniu oraz sprzyja powstawaniu chrupiącej powierzchni podczas pieczeniu.

Sposób użycia wraz z przepisem przedstawiono w załączonym poniżej filmie. Do foremek dołączono książeczkę z przepisami (w 11 językach). Przed pierwszym użyciem foremki należy umyć. Warto też lekko je natłuścić. Sprzyja to lepszemu i łatwiejszemu wyjmowaniu wypieku z formy. Przy kolejnych użyciach natłuszczanie nie jest już konieczne. Na silikonowej powłoce nie gromadzą się bakterie, żywność do niej nie przywiera. Nie używać formy bezpośrednio na ogniu bądź innym źródle ciepła. W piekarniku formę należy stawiać w dolnej jego części. Nie używać przy włączonej funkcji grill. Wytrzymuje temperatury od +220oC do -60oC.

  • Materiał: silikon Platinum - wolny od BPA
  • Wysokość: 10,3 cm
  • Średnica: 13,5 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk
  • Można myć w zmywarce
  • Można myć ręcznie i w zmywarce. Podczas mycia nie używać ostrych zmywaków. Nie używać ostrych narzędzi.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Foremki do bajgli Lekue 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  12-10-2021   Rafi

Warte swojej ceny

  05-06-2020   Marika

ok :)

  19-03-2020   Jerzy

Znakomita! Troszeczkę mała, na zdjęciu wyglądała zdecydowanie większa, ale należy czytać opisy i wymiary. Zdecydowanie kupię kolejną z użyciem kodu rabatowego ;-)


Kategorie, w których występuje produkt:

Lekue to firma, która jako pierwsza w świecie opatentowała i wprowadziła na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu używanego w kuchni - silicone platinum. Dziś marka ta rozwija ofertę o innowacyjne produkty oraz użyteczne akcesoria kuchenne.

NEWSLETTER
@