Fissler - przyjemność w gotowaniu

Witaj w świecie Fissler!

Firma Fissler GmbH od wielu lat produkuje wysokiej jakości sprzęt kuchenny, który wyróżnia się precyzją wykonania, wysokim poziomem użyteczności i stylowym, pomysłowym wzornictwem, i jest przede wszystkim "Made in Germany". Wszystkie produkty Fissler ułatwiają pracę w kuchni i zwiększają przyjemność gotowania.

Rozwiń

Witamy w świecie produktów Fissler!

Firma Fissler GmbH od wielu lat produkuje wysokiej jakości sprzęt kuchenny, który wyróżnia się precyzją wykonania, wysokim poziomem użyteczności i stylowym, pomysłowym wzornictwem, i jest przede wszystkim "Made in Germany". Wszystkie produkty Fissler ułatwiają pracę w kuchni i zwiększają przyjemność gotowania.

Fissler firma z tradycją!

Firma założona w 1845 roku przez Carla Philippa Fisslera może się pochwalić historią sukcesu trwającą ponad 170 lat. Doświadczenie zebrane przez pokolenia, wiedza technologiczna, doskonała produkcja, innowacyjność - to trzy filary, na których opiera się sukces firmy.

Ale przede wszystkim kluczem są produkty, których funkcja i konstrukcja są stale dostosowywane do potrzeb klientów na całym świecie, dzięki czemu mogą zaspokoić niezwykle szeroką gamę wymagań w najlepszy możliwy sposób.

Superbrand Germany

Fissler jest jedną z "Superbrands Germany". Niezależna, globalna organizacja Superbrands® honoruje najsilniejsze marki produktów i firm w ponad 40 krajach.

Dla przyjemności gotowania

Fissler jest autorytetem w kuchni niemieckiej i międzynarodowej - marka, o której każdy myśli przed zakupem garnków i patelni. Dzięki swoim produktom marka Fissler oznacza gotowanie z przyjemnością i pasją.

Znana na całym świecie

Fissler produkuje wysokiej jakości naczynia kuchenne od ponad 170 lat i sprzedaje je w ponad 80 krajach na całym świecie. Dziś marka oznacza gotowanie z przyjemnością i pasją i jest jedną z wiodących na świecie marek wysokiej jakości naczyń kuchennych.

Ważnym składnikiem receptury firmy Fissler na sukces jest konsekwentna orientacja na klienta. Oprócz innowacyjnych produktów Fissler oferuje również patogeny garnków i patelni, aby umożliwić szybką i łatwą orientację na rynku detalicznym. Każdy klient może znaleźć dla siebie idealne naczynia kuchenne.

Kompleksowe usługi, takie jak specjalistyczne doradztwo na rynku detalicznym, własny dział obsługi klienta oraz długoterminowe gwarancje posprzedażne to kolejne ważne cechy, które zapewniają doskonałą reputację marki Fissler.

FISSLER bezkomprowisowa jakość Premium

Produkty Fissler są wytwarzane za pomocą złożonych procesów produkcyjnych i mogą opuszczać firmę dopiero po poddaniu ich rygorystycznej kontroli jakości. Jako jeden z głównych, niemieckich producentów naczyń kuchennych, Fissler pokłada swoją wiarę w wysokiej jakości. Najnowocześniejsza technologia i precyzyjna produkcja gwarantują standard "Made in Germany" ceniony na całym świecie. Aby zapewnić spełnienie tego standardu, firma Fissler stosuje system zarządzania jakością, który został certyfikowany przez firmę Dekra zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

Przyjemność w gotowaniu dzięki doskonałej jakości

Firma jest szanowana na całym świecie za wysokiej jakości, eleganckie naczynia kuchenne, które są dostosowane do wymagań użytkownika. Funkcjonalność i konstrukcja produktów Fissler jest dostosowana do zaspokojenia najszerszego zakresu wymagań klienta przez cały czas.

Jednym z przykładów udanej implementacji surowych wymagań jakościowych jest oryginalna linia produktów pro collection®. Na przykład pokrywka garnka tej linii premium dla profesjonalnych kucharzy i hobbystów została dodatkowo wzmocniona gładkim obrzeżem i wzmocnieniem materiału. Umożliwia to ściślejsze zamykanie pokrywy i oszczędzanie energii, ponieważ do gotowania potrzebna jest teraz mniejsza ilość płynu.

Sukces dzięki innowacjom

Doskonałe pomysły na produkty zapewniają od dziesięcioleci, że Fissler jest jedną z wiodących marek na rynku naczyń kuchennych. Szukając doskonałych rozwiązań, firma stale pracuje nad nowymi pomysłami, ale także wzmacnia istniejące produkty. W związku z tym Fissler rok po roku wprowadza na rynek produkty, które upraszczają gotowanie i zapewniają użytkownikom lepszą zabawę podczas gotowania.

Fissler wyznacza trendy kulinarne

Firma nieustannie wyznacza standardy i rozpoczyna nowe trendy kulinarne. Liczne patenty, wzory użytkowe i nagrody projektowe dokumentują możliwości firmy w zakresie wydajności.

Obecnym przykładem innowacyjności Fissler jest nowa linia premium solea®. Innowacyjna funkcja wylewania oznacza, że ​​ciecze można wylewać, gdy pokrywa jest na stałe umieszczona na garnku. Nieporęczne korzystanie z ręczników i ściereczek do naczyń, garnków i sitek należy zatem do przeszłości.

Wiele innowacji Fissler, które zrewolucjonizowało świat gotowania i zabawy:

  • pierwszy szybkowar Fisslera w 1953 r.;
  • elegancka, falista krawędź magicznej linii, aby umożliwić nalewanie płynów bez kapania lub rozlewania;
  • modne połączenie odlewanego aluminium, szkła i stali nierdzewnej w tzw. czarnej serii;
  • Saft-O-Matic do doprowadzania cieczy automatycznie, gdy żywność piecze się w piekarniku;
  • nieprzywieralna powłoka Protectal Plus w garnkach;
  • podstawa CookStar, która zapewnia doskonałą stabilność, aby zapewnić, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane na kuchence, oszczędzając w ten sposób energię.

Jakość naczyń kuchennych pod kontrolą

Osobista kontrola jakości oraz przez maszynę

Fissler opiera się nie tylko na precyzyjnych instrumentach kontrolujących swoje produkty, ale także na oczach swoich inżynierów. Oznacza to kompleksową kontrolę na każdym etapie procesu produkcyjnego oraz ciągłe udoskonalanie narzędzi i metod.

Dzięki najnowocześniejszej produkcji, firma Fissler gwarantuje, że wszystkie produkty z pewnością spełnią krytyczne wymagania naszych inżynierów w zakresie precyzji, funkcji i materiału w ramach jednej z wielu kontroli jakości. Wszystkie procedury są monitorowane przez System Zarządzania Jakością.

Krótko mówiąc: wszystkie procesy w firmie są certyfikowane przez DEKRA i są zgodne z normą DIN EN ISO 9001. Sprawdzona jakość w Fissler konsekwentnie oznacza również zawsze najlepszą jakość. W ten sposób firma zapewnia, że ​​wszystkie garnki i patelnie Fissler opuszczające fabrykę spełniają najsurowsze wymagania jakościowe.

Fissler produkuje swoje produkty wysokiej jakości w lokalizacjach w Idar-Oberstein i Hoppstädten-Weiersbach w powiecie Birkenfeld w Nadrenii-Palatynacie.

NEWSLETTER
@