Akcesoria kuchenne Stelton Explore

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Stelton Explore

Kolekcja Stelton Explore to połączenie szlachetnej stali nierdzewnej z innymi materiałami, takimi jak wysokiej jakości szkło czy bawełna, tworząc interesujące wzory.

Wyrafinowana prostota Stelton Explore

Akcesoria kuchenne Stelton Explore wpisują się znakomicie w idee skandynawskiego designu, którego nieodłączną cechą jest wysublimowana prostota. Jest to jednak prostota nieco figlarna, przywodząca na myśl kształty „produkowane” przez naturę. Połączenie surowego metalu z zaokrąglonymi, ażurowymi formami, przywodzącymi na myśl elementy przyrody w skali mikro i makro tworzy design, od którego nie sposób oderwać wzroku.

Stelton Explore w Twoim domu

Przepiękne wazony Stelton Embrace, designerskie misy na owoce czy inne akcesoria Stelton Explore do postawienia na stole mają wygląd lekki i subtelny, pomimo pozornej surowości użytych materiałów. Tutaj nawet nóż do pizzy jest starannie zaprojektowany w taki sposób, aby jego oryginalny wygląd był uzupełnieniem funkcjonalności. Choć wydawać by się mogło, że niebanalny wygląd potrafi się odbić na przydatności, to tutaj jest odwrotnie – to możliwe zastosowania i ich wygoda dyktują ostateczny kształt przedmiotów.

NEWSLETTER
@