Stylowe etui na papierosy

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Najbardziej oczywistą alternatywą dla noszenia papierosów w paczce jest papierośnica – jednak nie każdemu pasuje klasyczny i elegancki styl. Metalowe pudełko, do którego przekłada się papierosy, to nie jedyna możliwość. Bardzo ciekawie wyglądać będzie także specjalne etui.

Etui na papierosy – wygoda i dyskrecja

Powodów, dla których nosi się papierosy w specjalnym etui, jest tyle, ile ich użytkowników. Przede wszystkim każdy lubi otaczać się przedmiotami estetycznymi. Etui na papierosy można dopasować stylem do pozostałej zawartości czy torebki, do stylu ubierania się. Etui na paczkę papierosów nie wymaga przepakowywania całości, zamiast tego umożliwia szybkie ukrycie nieciekawego fabrycznego opakowania. Do tego nie będzie ono przyciągało uwagi osób, którym raczej pokazywać paczki nie chcemy.

Stylowe etui na papierosy – wybór dla każdego

Dostępne etui produkowane są w najróżniejszych wariantach, nie tylko jeśli chodzi o rozmiary. Stylowe etui na papierosy znaleźć mogą fani minimalizmu lub młodzieżowego stylu. Kolorowe etui będzie dobrze prezentować się w damskiej torebce. Wybrać można również typowo męskie warianty – pasujące zarówno do garnituru, jak i w sam raz na surwiwalową wyprawę.

NEWSLETTER
@