Duża tortownica z wyjmowanym dnem Performance Tala 30 cm

Kod produktu: 10A11280
Marka: Tala
CENA: 121,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Duża tortownica z wyjmowanym dnem z kolekcji Performance marki Tala. Wyposażona w szczelny zatrzask. Forma została pokryta wyjątkowo trwałą, podwójną trzywarstwową powłoką nieprzywieralną Premium Eclipse, firmy Whitford, która jest odporna na zarysowania metalowymi narzędziami kuchennymi.

W połączeniu z wyjmowanym dnem - zapewnia łatwe i szybkie wydostanie wypieku z formy. Wykonana jest z najwyższą starannością, aby zapewnić maksymalną niezawodność i wytrzymałość.

Przeznaczona do użytku w piekarnikach w temperaturze do 240oC. Formę można myć w zmywarce i używać w zamrażarce. Wykonana w Wielkiej Brytanii. Tala to jedna z najstarszych (istnieje od 1899 r.) i najbardziej cenionych przez kucharzy marek brytyjskich produkujących akcesoria do pieczenia.

  • Średnica: 30 cm
  • Wysokość: 7 cm
  • Materiał: stal węglowa
Rozwiń
Produkty powiązane
76,00 zł
produkt niedostępny
58,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Duża tortownica z wyjmowanym dnem Performance Tala 30 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Tala, brytyjski producent artykułów kuchennych, którego początki sięgają końca XIX w. Charakterystyczne akcesoria kuchenne wytwarzane są nadal ręcznie, a miarki kuchenne czy sitka Tala nie zmieniły się od lat 50 ubiegłego wieku. Trwałe przybory kuchenne wytwarzane przy pomocy tradycyjnych metod produkcji to wielki sukces tej marki.

NEWSLETTER
@