Duża kawiarka aluminiowa G.A.T. Aroma VIP 9 filiżanek espresso

Kod produktu: 103409

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Duża, aluminiowa kawiarka Aroma VIP to najbardziej klasyczny model kawiarki włoskiego producenta, marki G.A.T. Oryginalny wygląd doda uroku każdej kuchni, a najwyższa jakość zapewni doskonały smak przygotowanej kawy.

G.A.T. Aroma VIP służy do jednoczesnego zaparzenia 9 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 450 ml.

Aby zaparzyć prawdziwe, włoskie espresso potrzebujesz jedynie tej kawiarki, świeżo zmielonej kawy, dobrej wody i kilku minut.

Konstrukcja kawiarki:

Odlewana z aluminium kawiarka zachwyca jakością wykonania. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowego trunku. Wyprodukowana we Włoszech.

Użytkowanie:

G.A.T. Aroma VIP może być używana na kuchenkach gazowych oraz elektrycznych (nie nadaje się do użytku na kuchenkach indukcyjnych). Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa kawiarka moka?

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. W ten sposób pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe.

  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 450 ml
NEWSLETTER
@