Drążarka z krajaczem do ananasa Tomorrow's Kitchen stalowa

Kod produktu: TK-4872360
  opinie: 0
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 89,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Pyszny, soczysty ananas uwodzi i kusi swoim wspaniałym wyglądem. Jednak obieranie i krojenie nie jest już takie przyjemne. Dlatego powstało rewelacyjne urządzenie - drążarka z krajaczem do ananasa marki Tomorrow's Kitchen.

Ten niezwykły przyrząd sprawi, że sprawnie oddzielisz miąższ od twardej skóry i rdzenia w niemal 30 sekund. Jak to zrobić? Najpierw należy ostrym nożem odciąć górę owocu, a następnie delikatnie wkręcić narzędzie. Jednocześnie pozbędziesz się środka i skorupy ananasa. Na zasadzie korkociągu - wyjmujesz obrany owoc. Urządzenie posiada w zestawie wygodny krajacz plastrów. Dzięki niemu otrzymasz równe soczyste cząstki gotowe do podania.

Drążarka z krajaczem do ananasa marki Tomorrow's Kitchen posiada wygodną rączkę zaopatrzoną w sprężysty uchwyt. Można ją odczepić przyciskając guzik. Czyszczenie całego zestawu jest bardzo prostą czynnością. Poszczególne elementy można myć w zmywarce. Wykonanie ze stali wysokiej klasy decyduje o jej trwałości i stylowym wyglądzie. Skorupę ananasa można jeszcze wykorzystać, np. jako oryginalną miseczkę do egzotycznych koktajli lub owocowych deserów.

  • Materiał: stal nierdzewna INOX, tworzywo sztuczne
  • Grubość plastrów: ok. 8cm


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Tomorrow’s Kitchen to produkty idealne dla osób, które lubią gadżety i innowacje, a do tego z przyjemnością spędzają czas na gotowaniu i przyrządzaniu posiłków. W jej ofercie znajdują się przeróżne narzędzia do przechowywania, krojenia, rozdrabniania oraz rozwiązania ułatwiające organizację pracy w kuchni.

NEWSLETTER
@