Drążarka z krajaczem do ananasa Tomorrow's Kitchen 3 rozmiary

Kod produktu: TK-48702606

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Pyszny, soczysty ananas uwodzi i kusi swoim wspaniałym wyglądem. Jednak obieranie i krojenie nie jest już takie przyjemne. Dlatego powstało rewelacyjne urządzenie - drążarka z krajaczem do ananasa marki Tomorrow's Kitchen.

Ten niezwykły przyrząd sprawi, że sprawnie oddzielisz miąższ od twardej skóry i rdzenia w niemal 30 sekund. Jak to zrobić? Najpierw należy ostrym nożem odciąć górę owocu, a następnie delikatnie wkręcić narzędzie. Jednocześnie pozbędziesz się środka i skorupy ananasa. Na zasadzie korkociągu -  wyjmujesz obrany owoc. Urządzenie posiada w zestawie wygodny krajacz plastrów. Dzięki niemu otrzymasz równe soczyste cząstki gotowe do podania.

Drążarka z krajaczem do ananasa marki Tomorrow's Kitchen posiada wygodną rączkę zaopatrzoną w sprężysty uchwyt. Można ją odczepić przyciskając guzik. Czyszczenie całego zestawu jest bardzo prostą czynnością. Poszczególne elementy można myć w zmywarce. Wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego decyduje o jej trwałości i stylowym wyglądzie. Skorupę ananasa można jeszcze wykorzystać, np. jako oryginalną miseczkę do egzotycznych koktajli lub owocowych deserów.

Zestaw zawiera 3 rozmiary noży do różnych wielkości ananasa.

  • Materiał: tworzywo sztuczne

NEWSLETTER
@