Drążarka z krajaczem do ananasa Tomorrow's Kitchen

Marka: Outlet
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 20,00 zł 32,90
Promocja obowiązuje do: 2021-12-30
ILOŚĆ: -+

Pyszny, soczysty ananas uwodzi i kusi swoim wspaniałym wyglądem. Jednak obieranie i krojenie nie jest już takie przyjemne. Dlatego powstało rewelacyjne urządzenie - drążarka z krajaczem do ananasa marki Tomorrow's Kitchen.

Ten niezwykły przyrząd sprawi, że sprawnie oddzielisz miąższ od twardej skóry i rdzenia w niemal 30 sekund. Jak to zrobić? Najpierw należy ostrym nożem odciąć górę owocu, a następnie delikatnie wkręcić narzędzie. Jednocześnie pozbędziesz się środka i skorupy ananasa. Na zasadzie korkociągu - wyjmujesz obrany owoc. Urządzenie posiada w zestawie wygodny krajacz plastrów. Dzięki niemu otrzymasz równe soczyste cząstki gotowe do podania.

Drążarka z krajaczem do ananasa marki Tomorrow's Kitchen posiada wygodną rączkę zaopatrzoną w sprężysty uchwyt. Można ją odczepić przyciskając guzik. Czyszczenie całego zestawu jest bardzo prostą czynnością. Poszczególne elementy można myć w zmywarce. Wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego decyduje o jej trwałości i stylowym wyglądzie. Skorupę ananasa można jeszcze wykorzystać, np. jako oryginalną miseczkę do egzotycznych koktajli lub owocowych deserów.

  • Materiał: tworzywo sztuczne

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Drążarka z krajaczem do ananasa Tomorrow's Kitchen

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

NEWSLETTER
@