Dozownik do oliwy i octu 2w1 Kitchen Craft 350/100ml

Kod produktu: WFITCRUET350

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pojemniki na przyprawy. Dozowniki do kuchni

Opis produktu

Dozownik do oliwy i octu 2w1 marki Kitchen Craft o pojemności 350 oraz 100ml

Doprawianie oliwą z oliwek i octem winnym zdecydowanie poprawia smak wielu ulubionych potraw, dodaje im nowego charakteru i wyrazistości. Oliwa i ocet razem? Znakomity pomysł.

Podwójny dozownik do oliwy i octu marki Kitchen Craft to bardzo efektowny sposób na  przechowywanie domowych przypraw. Wykonany został z ręcznie dmuchanego szkła. Posiada wewnętrzny zbiornik o pojemności 100 ml, co  pozwala na jednoczesne przechowywanie obu płynnych dodatków. Napełnianie i korzystanie z dozownika odbywa się za pomocą wygodnych dwóch otworów. Dzięki nim czynność ta staje się bardzo prosta, przyjemna i higieniczna.

Dozownik do oliwy i octu Kitchen Craft  został wyposażony w dwie, wykonane z drewna korkowego zatyczki, które chronią przed rozlaniem i zwietrzeniem. Może być myty w zmywarce, po wcześniejszym wyjęciu korkowych zatyczek. Produkt po nalaniu obu płynów tworzy ciekawy wzór. Sam w sobie jest wówczas niezwykle dekoracyjny i oryginalny. Taki zestaw to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. 

  • Pojemność: 350 + 100ml
  • Materiał: szkło, korek
NEWSLETTER
@