Deska do krojenia ekologiczna - z papieru i żywicy Kitchen Craft

Kod produktu: NEWOODFIBBRD44
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 210,00 zł
ILOŚĆ: -+

Deska do krojenia ekologiczna - z papieru i żywicy Kitchen Craft. Wykonana z papieru rzemieślniczego pozyskiwanego w sposób zrównoważony i żywicy, tworząc trwałą, pozbawioną plastiku powierzchnię cięcia, która jest delikatna dla środowiska i ostrzy noża, a także jest antybakteryjna i odporna na ciepło. Idealna zarówno do przygotowania, jak i serwowania.

Łącząc zrównoważony rozwój, funkcjonalność i styl, seria akcesoriów kuchennych Natural Elements przedstawia swoją przyjazną dla środowiska gamę, która została zaprojektowana w celu zmniejszenia ilości plastiku, szczególnie jednorazowego użytku w naszej kuchni i stylu życia podczas gotowania. Ta kolekcja obejmuje naturalne materiały w kuchni, nadając jej wyjątkowy, organiczny charakter.

  • Materiał: papier pochodzący z recyklingu, żywica
  • Długość: 44 cm
  • Szerokość: 32,5 cm
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Deska do krojenia ekologiczna - z papieru i żywicy Kitchen Craft

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@