Czajniczek aluminiowy moka na 6 filiżanek espresso Classico Cilio niebieski

Kod produktu: CI-321418
  opinie: 0
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 109,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Czajniczek aluminiowy moka na 6 filiżanek espresso Classico Cilio niebieski. Klasyczna, aluminiowa kawiarka czyli najprostrzy ekspres do parzenia kawy. Model Classico zawdzięcza swoją nazwę ośmiokątnemu kształtowi i materiałowi: litemu aluminium. Przygotowanie specjalności włoskiej kawy espresso jest bardzo proste: napełnij podstawę wodą, dodaj zmieloną kawę do wkładki filtra i wygładź ją lub delikatnie ubij. Następnie dokręć mocno górną część i umieść całość na kuchence gazowej, ceramicznej lub elektrycznej. Gdy rozchodzą się typowe dźwięki gotowanej wody i zapach świeżej kawy, espresso jest gotowe. Kolorowe ekspresy do espresso posłużą Ci do przygotowania do 6 filiżanek.

  • Średnica: 9,5 cm
  • Wysokość: 19 cm
  • Szerokość 16,5 cm
  • Pojemność: 6 filiżanek espresso
  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne

Nowością jest rozszerzona paleta kolorów, kawiarki dostępne są teraz w kilku wersjach. Marka Cilio oferuje to praktyczne urządzenie w kolorze czerwonym, czarnym, białym i zielonym lub zdecyduj się na prostą wersję w kolorze srebrnym. Dostępne w naszym sklepie.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Cilio to firma powstała w 1993 roku w niemieckim Solingen. Od momentu założenia nieustannie powiększa ofertę i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych.

NEWSLETTER
@