Cooler do szampata White Line Magisso

Kod produktu: 70636

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Cooler do szampana z nowej serii White Line marki Magisso. Jeśli chcesz utrzymać szampana w doskonałej, niskiej temperaturze, po prostu schłodź ten wyjątkowy pojemnik przez minutę w zimnej wodzie, a w miarę jak woda będzie odparowywała, będzie naturalnie schładzała butelkę nawet przez 4 godziny.

Powierzchnię pojemnika możesz spersonalizować, używając kredy takiej jak do szkolnej tablicy. Stwórz swój własny projekt coolera, napisz wiadomość na czarnym boku obudowy i podaruj go w prezencie ślubnym.

Nowoczesne, czarno-białe wykończenie coolera i niezwykły, designerski styl sprawiają, że ten wyjątkowy pojemnik do chłodzenia szampana będzie nie tylko praktycznym naczyniem, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który idealnie odzwierciedla najnowsze trendy. Elegancki pojemnik z czarnej terakoty sprawi, że każdy schłodzony w nim trunek nabierze zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru. Skończ więc z nudnymi, niemodnymi akcesoriami barowymi, a postaw na nowoczesność, elegancję i funkcjonalność. Wszystko to odnajdziesz właśnie w tym wyjątkowym coolerze ceramicznym, wykonanym z czarnej, eleganckiej terakoty.

Dolna część coolera została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa.

  • Materiał: czarna terakota, biała ceramika
  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 18,8 cm
  • Można myć w zmywarce
  • Projekt: Simon Stevens
NEWSLETTER
@