Ozdoby bożonarodzeniowe Stelton Christmas

Christmas

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Stelton Christmas

Blask świec, zapach korzennych przypraw, błogi czas, kiedy wspólnie ożywiamy tradycje – takie skojarzenia wywołają ozdoby bożonarodzeniowe Stelton Christmas. Okolicznościowa kolekcja duńskiej marki nawiązuje do tradycyjnych skandynawskich ozdób, ale i w polskim domu te motywy odnajdą się znakomicie.

Dodatki Stelton Christmas na świąteczny stół

Gwiazdkowe ozdoby z tej kolekcji wystarczą za całą dekorację świątecznego stołu, ale można także połączyć je z tradycyjnym siankiem, z pomarańczami i orzechami. Stojące aniołki i świeczniki Stelton Christmas stworzą świąteczny nastrój, a bombonierka na łakocie ze szczotkowanego mosiądzu pasują znakomicie do gwiazdkowych barw – czerwieni, ciemnej zieleni i bieli.

Eleganckie ozdoby na choinkę Stelton Christmas

Świąteczne ozdoby z kolekcji Stelton Christmas to także zawieszki na choinkę. Jeżeli szukasz eleganckich ozdób, to oryginalne, ażurowe bombki i inne wiszące dekoracje w pięknym złotym odcieniu będą idealne. Aniołki, stożki i serca możesz umieścić na bożonarodzeniowym drzewku, w oknie czy pod sufitem. Ażurowe ozdoby Stelton Christmas wyglądają jak uplecione z tradycyjnego sianka, lecz szlachetne wykończenie nadaje im klasę godną najbardziej wysmakowanego przyjęcia czy wigilijnej wieczerzy.

NEWSLETTER
@