Młynki do soli, pieprzu i akcesoria kuchenne Chef'n

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Duża, pionowa wyciskarka do cytrusów FreshForce Chef'n

440,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Szklarnia do kiełków Chef'n

99,00 zł
produkt niedostępny

Młynki do przypraw i akcesoria kuchenne marki Chef'n

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze. Od samego początku młynki do soli Chef'n znajdują uznanie w domach ludzi głodnych marki, która stała się synonimem smakowitej genialności.

Po latach widać już, że początkowe założenia były słuszne. Kolejne przedstawiane młynki do pieprzu oraz gadżety kuchenne, zdobywają uznanie i podziw - i wśród konsumentów, i wśród jury międzynarodowych konkursów wzornictwa przemysłowego.

Zespół projektantów marki Chef'n wciąż pełen jest świeżych pomysłów na innowacyjne produkty. Jednocześnie wprowadzane są nowe technologie wykonania i udoskonalane techniki projektowania.

Inspirująca kreatywność i wspólne doświadczenia w kuchni

W Chef'n projektowane są zabawne i innowacyjne gadżety kuchenne, aby zachęcić do odkrywania i wymiany doświadczeń w kuchni. Wyjątkowe produkty, które inspirują do zdrowego odżywiania i stawiają na prostotę, zabawę i funkcjonalność. Nazywamy to gustowną pomysłowością.

Projektanci ze Seattle w stanie Waszyngton są dumni z tworzenia przydatnych gadżetów, które rozwiązują problemy w kuchni, dzięki czemu przygotowywanie posiłków jest mniej żmudne i przyjemniejsze. Proces zaczyna się od pasji do gotowania w domu, a my nadal przekraczamy granice, aby tworzyć sprytne, nowe projekty od naszego stołu do Twojego. Miłego gotowania, szczęśliwych chwil w kuchni.

Chef'n powstał z inwencji. W latach 80. David Holcomb był kucharzem liniowym przygotowującym jedzenie, a jednym z zadań, których nienawidził wykonywać na co dzień, było wyciskanie jednego ząbka czosnku na raz. Zabrał swoją frustrację do warsztatu i wynalazł maszynę do wyciskania czosnku, gadżet, który wyciska i przechowuje wiele ząbków czosnku.

Obecnie linia produktów Chef'n ma ponad 300 patentów na całym świecie i rozszerzyła się na kategorie w zakresie artykułów gospodarstwa domowego, wykorzystując ten sam duch pomysłowości, tworząc sprytne rozwiązania typowych problemów.

NEWSLETTER
@