Butelka na wodę 0,8 Litra z kontrolą spożycia Active Hydration Aladdin zielona

Kod produktu: 10-02671-004
Marka: Aladdin
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 69,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Butelka na wodę 0,8 Litra z kontrolą spożycia Active Hydration Aladdin zielona. Powinniśmy pić około 2 litrów wody każdego dnia - ale jak to policzyć? Obracając kołnierz tej butelki, możesz śledzić ilość wypitej wody i upewnić się, że uzyskujesz tyle nawodnienia ile potrzebujesz. Pokrętło kontroli spożycia wody zawiera cyferki (od 1 do 4) i możesz je obsługiwać jedną ręką.

Gdy wypijesz jedną butelkę wody przesuń wskaźnik na 2..., a następnie napełnij wodą. W ten sposób nie musisz pamiętać, który raz butelka jest napełniona. Po czterech napełnieniach wiemy, że wypiliśmy 3,2 Litra wody. W określeniu ilości wody wypitej z jednej butelki, pomaga oznakowanie na samej butelce.

Idealna dla osób aktywnych i dbających o zdrowie. Wyposażona w wygodny ustnik do picia otwierany za pomocą przycisku. Uchywt odchylany ułatwia przenoszenie.

  • Pojemność: 0,8 Litra
  • Wysokość: 27 cm
  • Średnica: 8,4 x 7,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne Tritan™ wolne od BPA - nie pochłania zapachów, nie rozwijają się na nim drobnoustroje, jest lekki i wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia i działania promieni UV
  • Można myć w zmywarce

Zaleca się, aby osoby dorosłe oraz dzieci o wadze ciała powyżej 40kg, wypijały 30-35ml wody na 1kg masy ciała / dobę. Czyli osoba o masie ciała wynoszącej 70kg powinna spożywać ok. 2.25 Litra wody dziennie.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Butelka na wodę 0,8 Litra z kontrolą spożycia Active Hydration Aladdin zielona

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  21-06-2020   PP

nie mam uwag

  06-05-2020   Aneta

Moja opinia o tej butelce jest pozytywna!


Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@