Brytfanny Fissler

Brytfanny Fissler

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Pyszne pieczenie dla smakoszy

Brytfanny ze stali nierdzewnej Fissler

Czysta stal nierdzewna

Wygląda dobrze i jest wyjątkowo wytrzymała: magiczna edycja brytfan, wykonana jest w 100% ze stali nierdzewnej 18/10 o wysokiej jakości i łatwej do czyszczenia.

Magiczny multi-talent

Magiczna edycja może zrobić prawie wszystko: pieczeń, gulasz, duszenie, gotowanie na parze, zapiekanie i smażenie. W piekarniku lub piecu.

Wielka wszechstronność

Więcej niż tylko pokrywka - pokrywka ma zamkniętą budowę Super Thermic i może być używana oddzielnie jako forma do zapiekania, patelnia do serwowania lub gorąca płyta.

W komplecie otrzymasz: wkładkę ze stali nierdzewnej, która jest szczególnie praktyczna i może być używana do gotowania na parze i smażenia.

Kompaktowe i poręczne

Duża objętość ale wciąż szczupłe: Magic Edition Fissler idealnie pasuje do nowej, nieco mniejszej generacji piekarników. Ergonomiczne uchwyty są bezpieczne dla dłoni.

Brytfanny nonstick

Rustykalny design

Rustykalna kuchnia i jedzenie. Czy to okrągłe czy owalne, na kuchence lub w piecu - Twoja pieczeń zawsze wygląda dobrze.

Idealna powłoka nonstick

Zdrowe i smaczne pieczenie. Niezwykle wytrzymała powłoka Protectal Plus pozwala na niskotłuszczowe lub beztłuszczowe pieczenie i jest łatwa do czyszczenia.

Pokrywa z pełnym widokiem

Gotowanie, aby zaspokoić wszystkie zmysły. Wysokiej jakości, odporna na wysoką temperaturę szklana pokrywa brytfanny pozwala mieć oko na zawartość, a także oszczędza cenną energię.

Gotowa do użycia

Brytfanna jest idealnie stabilna i ma wyjątkowo dobre właściwości cieplne. Zarówno w piekarniku, jak i na kuchence.

Ciesz się różnorodnością

Brytfanna Fissler jest niezwykle wszechstronna: od klasycznego, niedzielnego, wspólnego posiłku do obfitych i słodkich zapiekanek, po domowy chleb.

Brytfanny żeliwne arcana® jedzenie jak u babci

Dla uzyskania doskonałego rezultatu!

Brytfanny arcana® są produkowane we Francji w najlepszej, tradycyjnej odlewni żeliwa. Brytfanny i garnki są dostępne w kolorze czerwonym i czarnym oraz w wielu różnych rozmiarach.

Patyna żeliwna

Emaliowanie powierzchni wewnętrznych pomaga w formowaniu patyny, która zapewnia charakterystyczny, tradycyjny smak, który tak lubią koneserzy.

Duszenie potraw w swoim własnym sosie

Wewnętrzna strona pokrywy pomaga płynowi krążyć w zamkniętym naczyniu i umożliwia potrawom gotowanie w swoim własnym soku.

Optymalny efekt cieplny

Żeliwo posiada wyjątkowe właściwości cieplne. Rozprowadza i przechowuje równomiernie pochłonięte ciepło i uwalnia je do żywności ze wszystkich stron. Umożliwia to doskonałe gotowanie potraw.

Użytkowanie w piekarniku

Żeliwne naczynia kuchenne idealnie nadają się do gotowania w piekarniku. Uchwyt ze stali nierdzewnej jest w konsekwencji również odporny na temperaturę do 250°C.

Kompatybilne z kuchenkami indukcyjnymi

Wyroby żeliwne firmy Fissler mają szczególnie gładkie, grube dna i są idealne do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym do indukcyjnych.

Łatwe do czyszczenia

Wysokiej jakości, odporna na zadrapania emalia eliminuje rdzewienie żeliwa i jest łatwa do czyszczenia. Gorąca woda i zwykła gąbka wystarczą, aby zachować naturalną patynę.

NEWSLETTER
@