Blacha stalowa do pieczenia 40,5x31 cm MasterClass Smart Stack Kitchen Craft

Kod produktu: MCVSB01
  opinie: 1   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Prostokątne formy do pieczenia ciast, chleba, keksówki

Opis produktu

Blacha stalowa do pieczenia 40,5x31 cm MasterClass Smart Stack Kitchen Craft. Ta prawdziwie wielofunkcyjna blacha do pieczenia premium jest idealna do pieczenia świeżych ryb panierowanych w ziołach i soku z cytryny, pieczeni mięsnych z sezonowymi warzywami skropionymi oliwą z oliwek, chrupiących na zewnątrz i puszystych wewnątrz kawałków słodkich ziemniaków, a nawet tart, które nie wymagają wyrastania.

Nowy sposób przechowywania i nowy sposób pieczenia - ta blacha z serii MasterClass układa się pionowo, zapewniając oszczędne miejsce do przechowywania, łatwy dostęp i brak bałaganu w szafkach kuchennych.

Duża, solidna krawędź zapewnia stabilne układanie form z tej serii w stosy, dzięki czemu można łatwo wyjąć inne naczynia bez upadku, dzięki czemu szafki kuchenne są uporządkowane i wolne od bałaganu. Duży rant jest łatwy do uchwycenia nawet w rękawicach kuchennych, co zapewnia bezpieczne i wolne od wysiłku przenoszenie do i z piekarnika. Wytrzymała konstrukcja ze stali węglowej gwarantuje trwałość i długowieczność MasterClass przez lata. Teksturowana, nieprzywierająca, pozbawiona tarcia powierzchnia ułatwia zarumienianie i zapewnia doskonałe, równomierne pieczenie, nieskazitelne uwalnianie żywności i łatwe czyszczenie bez wysiłku.

Należy do asortymentu, do wypieków MasterClass Smart Stack. Każdy produkt z tej serii układa się pionowo, dzięki czemu cała kolekcja może być starannie przechowywana w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

  • Długość: 40,5 cm
  • Szerokość: 31 cm
  • Wysokość: 5 cm
  • Materiał: stal węglowa
  • Powierzchnia nieprzywierająca
  • Nie zawiera PTFE, PFOA, BPA
  • Można używać na kuchence indukcyjnej i w piekarniku
  • Można stosować w lodówce i zamrażarce
NEWSLETTER
@