Zaparzacze do kawy Barista & Co

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Barista

Barista to termin, który idzie w parze ze sztuką przygotowania kawy. Wykorzystaliśmy to doświadczenie i stworzyliśmy szereg pięknych urządzeń, dzięki czemu można przygotować własną, idealną mieszankę w zaciszu własnego domu.

Nie potrzebujesz zaawansowanych ekspresów do kawy, tylko trochę świeżo zmielonej kawy, trochę odpowiedniego zestawu, a także specjalnych wskazówek. Teraz możesz cieszyć się przygotowaniem perfekcyjnie przygotowanej kawy tak, jak Ci się podoba.

Zanurz się w połyskującym kolorze i minimalistycznym stylu akcesoriów do parzenia kawy, które prezentują się dobrze zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym otoczeniu. Nasza kolekcja produktów, dostarcza Ci specjalistycznych akcesoriów do wyrobu dobrej kawy.

Produkty Barista & Co

Oferta marki zawiera w szczególności zaparzacze french press. Eleganckie, ergonomiczne, zaprojektowane z wyjątkowym, dużym przyciskiem, który ułatwia przeciskanie kawy. Nie zostaniesz baristą jak nie uzupełnisz swojego zaparzacza o akcesoria, które sprawią, że proces parzenia będzie sprawniejszy i dokładniejszy, a serwowana kawa spełni oczekiwania wszystkich domowników, czy Twoich gości. Uzupełnij swoją kolekcję o łyżeczki - miarki do kawy, mleczniki, w których spienisz mleko, a odpowiednio wyprofilowany dzióbek ułatwi Ci wykonanie wzorów na powierzchni kawy, filiżanki z uchem, zaparzacze drip, czy shaker do kakao. Wszystko to powinno znaleźć się na wyposażeniu zarówno profesjonalnego jak i domowego baristy.

NEWSLETTER
@