Akcesoria ogrodowe i do ogrodu Skagerak

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Skrzynka dębowa na owoce i warzywa Dania Skagerak

356,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Duża skrzynia na owoce i warzywa Dania Skagerak

529,00 zł
Wysyłka gratis
produkt na zamówienie

Lampa olejowa zawieszana Bollard Skagerak

777,00 zł
Wysyłka gratis
produkt na zamówienie

Akcesoria ogrodowe Skagerak

Akcesoria duńskiej marki Skagerak to szlachetność materiałów i wykonania, a także znakomity skandynawski design. Starannie przemyślaną formę i przywiązanie do perfekcyjnego wykończenia dostrzec można nawet w tak pozornie banalnych przedmiotach jak skrzynie ogrodowe.

Drewniane skrzynki Skagerak – mnogość zastosowań

Do flagowych przedmiotów w ofercie akcesoriów ogrodowych Skagerak należą skrzynki z drewna tekowego i dębowego. Naturalnie mocne i odporne na warunki zewnętrzne, idealnie wyszlifowane i starannie połączone drewniane elementy sprawiają, że skrzynki są wytrzymałe i cieszą oko. Spełniać mogą one wiele funkcji – pierwotnie projektowane z myślą o owocach i warzywach, posłużyć mogą jako skrzynki na piwo, wino czy też do przechowywania różnych przedmiotów, jednocześnie zdobiąc dom.

Dlaczego wybrać akcesoria ogrodowe Skagerak?

Wspomnieliśmy już o znakomitej jakości wyrobów Skagerak Denmark. Akcesoria ogrodowe, założonej jako mała rodzina firma marki, to nie tylko praktyczne i piękne skrzynie, ale i inne przedmioty. Klimatu doda na przykład prawdziwa lampa olejowa z drewnianą podstawą, która sprawi, że każdy ganek, taras czy ogród nabierze atmosfery spokojnego, prostego życia blisko natury. Akcesoria Skagerak do ogrodu produkowane są ze starannie dobranych materiałów. Liczy się zarówno ich jakość, gwarantująca najwyższą trwałość, jak i sposoby i miejsca pozyskiwania surowca – by nie powodowały nieodwracalnych szkód dla środowiska ani nie wpływały negatywnie na życie społeczności.

NEWSLETTER
@