AeroPress najprostrzy zaparzacz do kawy

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

AeroPress

AeroPress to zaprojektowane przez Alana Adlera, proste urządzenie, które służy do zaparzania kawy. Kawa przygotowana w tak prosty sposób nie traci swojego prawdziwego smaku i aromatu. Prosty zaparzacz do kawy, zysła ogromną popularność na całym świecie. Każdy, który choć trochę interesuje się sposobami parzenia kawy i dąży uzyskania dobrego smaku, spotka się z tym urządzeniem.

Coffee maker AeroPress

Wykorzystuje przełom w procesie parzenia kawy, aby uzyskać jej gładki, najbogatszy jaki kiedykolwiek próbowałeś smak. Jest to nowa forma procesu, w którym parzona jest kawa, zapewnia idealne warunki, prawidłową temperaturę, całkowite zanurzenie i szybkie filtrowanie. To powoduje, że powstaje niesamowicie smaczna kawa o szerokim spektrum smaków, bez goryczy i z niską kwasowością. Od momentu powstania, AeroPress stał się ukochanym zaparzaczem zarówno profesjonalnych baristów, jak i tych, którzy naprawdę kochają kawę.

Zaparzacz do kawy AeroPress

Jest najczęściej używany w domach, a ponieważ jest lekki, zwarty i trwały, co czyni go idealnym podczas kempingu, w plecaku, żeglowania czy po prostu w podróży. Dostępny jest z zamykaną na suwak, nylonową torbą, co ułatwia podróżowanie z nim i woreczkiem kawy.

Z naszego bloga:

> AeroPress jako prosta i wygodna metoda parzenia kawy

NEWSLETTER
@