Akcesoria AdHoc

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Akcesoria kuchenne AdHoc dla profesjonalistów!

Prawdziwa kuchnia, w której czujemy się swobodnie i pewnie, to kuchnia pełna przepięknych i zarazem praktycznych akcesoriów, które sprawiają, że gotowanie jest dla nas jeszcze bardziej przyjemne. Wychodząc naprzeciw Twoim marzeniom o idealnej kuchni, przedstawiamy ofertę marki AdHoc.

Producent zadbał o to, aby przekazać Ci najbardziej praktyczne i jednocześnie funkcjonalne akcesoria do kuchni. AdHoc to klasyczna marka produkująca od 1995 roku designerskie młynki do przypraw, które nie tylko ułatwią gotowanie. Dzięki nim będziesz czuć się jak prawdziwy profesjonalista!

Niewielkie akcesoria kuchenne, które często wyglądają niepozornie, ale mają bardzo duże znaczenie i odgrywają główną rolę w kuchni. Dzięki różnego rodzaju gadżetom AdHoc, Twoja kuchnia nabierze zupełnie nowego charakteru. Odkryjesz tutaj zaparzacze, dzbanki, stojaki, sztućce, korki oraz inne ciekawe gadżety.

Młynki do soli oraz młynki do pieprzu marki Adhoc, to flagowe produkty marki. Z pewnością poczujesz, że każdy z nich może odmienić Twoją kuchnię.

AdHoc to najwyższa jakość, elegancja, nowoczesny styl i korzystna cena. Sprawdź już teraz i zagwarantuj sobie niezbędne wyposażenie każdej doskonałej kuchni.

Rozwiązanie PreciseCut - cięcie zamiast mielenia

Opatentowany przez firmę AdHoc system do rozdrabniania ziół i przypraw pozwala na precyzyjne, bezpośrednie ich dozowanie z młynka. Stalowa tarcza wyposażona w laserowo nacinane ząbki przecina suszone zioła i przyprawy uwalniając pełnię aromatu. Takie rozwiązanie doskonale radzi sobie z suszonym imbirem, ziarnami kolendry, kardamonem, anyżem, gorczycą, chilli, różowym pieprzem.

NEWSLETTER
@