Lustra łazienkowe

Lustereczko powiedz przecie…

Istnieją pomieszczenia, których nie sposób wyobrazić sobie bez lustra. Jednym z nich jest łazienka. Pielęgnacja ciała, czy wykonywanie makijażu są bez niego wręcz czynnościami niemożliwymi do wykonania. Lustra łazienkowe wybrane przez nas to klasyczne linie, wygoda użycia, często możliwość montowania w różnych miejscach oraz dwie strony zwierciadła – powiększająca i naturalnych rozmiarów. W naszej ofercie dostępne są również designerskie szafki z lustrem.

Wysyłka gratis! Lustro łazienkowe Avio Zack
459,00
Wysyłka gratis! Lustro sensorowe Wide View bezprzewodowe LED SimpleHuman
1 860,00
produkt niedostępny
Wysyłka gratis! Lustro wiszące Zenta Zack
544,00
Wysyłka gratis! Lusterko Blomus Primo
389,00
 

Dwustronne lustro stojące powiększające Felice Zack

Dwustronne lustro stojące Felice ZACK utrzymane jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Dlatego też jest niezbędnym uzupełnieniem łazienkowego wnętrza. Ma ono wielkie walory estetyczne oraz praktyczne. Wspaniale nadaje się jako lusterko do przygotowywania makijażu lub golenia, czy innych czynności kosmetycznych, wymagających dużej precyzji. Jedna strona ma powierzchnię powiększającą. Takie lusterko ławo da się ustawić w dowolnie wybrany sposób, by jak najwygodniej można było z niego korzystać. Jest ono wykonane z matowej stali nierdzewnej, dlatego też idealnie znosi warunki panujące w łazience. To przedmiot luksusowy, wytrzymały i pełen elegancji.

 • Średnica lustra: ok. 17,5 cm
 • Lustro powiększające 3x
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 - matowa
Dwustronne lustro wiszące powiększające Felice Zack

Funkcjonalne, łazienkowe lustro wiszące Felice ZACK z możliwością precyzyjnego ustawienia. Idealne jako niezbędny element wyposażeniowy nowocześnie urządzonych łazienek. Utrzymane w stylistyce minimalistycznej, zachwyca chłodną, stonowaną elegancją. Stalowy kolor oraz matowa powierzchnia świetnie współgrają z surowym otoczeniem. Lusterko jest bardzo praktyczne, doskonałe do wykonywania makijażu czy innych czynności kosmetycznych. Podwójnie łamane ramię pozwala na ustawienie pod wybranym kątem, by jak najwygodniej służyć użytkownikowi. Lustro to jest bardzo solidnym, luksusowym produktem, do gustownie urządzonych łazienek. Wykonano je ze stali nierdzewnej matowej, dlatego tak wspaniale wygląda i jest bardzo wytrzymałe.

 • Średnica lustra: ok. 17,5 cm
 • Długość ramienia: ok. 34 cm
 • Lustro powiększające 1,5x
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 - matowa

Kosmetyczne lustro łazienkowe podwójne Linea Zack

Kosmetyczne, podwójne lustro łazienkowe Linea ZACK, którego obudowa i ramię mają polerowaną powierzchnię, dlatego tak estetycznie się prezentuje i jest wspaniałą ozdoba każdej nowocześnie urządzonej łazienki. Zaprojektowane w stylu minimalistycznym, idealnie wpisuje się w nieco surowy charakter pomieszczenia. Ma mnóstwo walorów praktycznych – dzięki podwójnie łamanemu ramieniu można je z łatwością ustawić w dowolnej pozycji. Posiada dwa lustra, z których jedno dzięki trzykrotnemu powiększeniu doskonale sprawdza się do wykonywania dokładnego makijażu i innych precyzyjnych czynności. Łatwe w montażu i wytrzymałe. Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, stąd jego wytrzymałość na niekorzystne czynniki, jak np. zawilgocenie. Będzie służyć w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.

 • Średnica lustra: 18cm
 • Maksymalna długość ramienia: 43 cm
 • Dwa lustra: klasyczne 1x, powiększające 3x
 • Materiał: stal nierdzewna 18/10 - polerowana, lustro
Lusterko łazienkowe Fresco Zack

Bardzo funkcjonalne wiszące lusterko łazienkowe Fresco ZACK, którego obudowa i ramię ma matową powierzchnię, dlatego tak estetycznie się prezentuje i jest wspaniałą ozdoba każdej nowocześnie urządzonej łazienki. Zaprojektowane w stylu minimalistycznym, idealnie wpisuje się w nieco surowy charakter pomieszczenia. Ma mnóstwo walorów praktycznych – dzięki podwójnie łamanemu ramieniu można je z łatwością ustawić w dowolnej pozycji. Posiada dwa lustra, z których jedno dzięki trzykrotnemu powiększeniu doskonale sprawdza się do wykonywania dokładnego makijażu i innych precyzyjnych czynności. Łatwe w montażu i wytrzymałe. Wykonane z matowej stali nierdzewnej 18/10, stąd jego wytrzymałość na niekorzystne czynniki, jak np. zawilgocenie. Będzie służyć w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.

 • Średnica lustra: 18 cm
 • Maksymalna długość ramienia: 32 cm
 • Dwa lustra: klasyczne, powiększające 3x
 • Materiał: stal nierdzewna 18/10 - matowa, lustro
Lustro kosmetyczne stojące powiększające Avio Zack

Lustro kosmetyczne Avio marki ZACK utrzymane jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce, dlatego też jest niezbędnym uzupełnieniem łazienkowego wnętrza. Ma ono wielkie walory estetyczne oraz praktyczne. Wspaniale nadaje się jako lusterko do przygotowywania makijażu lub golenia, czy innych czynności kosmetycznych, wymagających dużej precyzji. Lusterko ławo da się ustawić w dowolnie wybrany sposób, by jak najwygodniej można było z niego korzystać. Jest ono wykonane z polerowanej stali nierdzewnej, dlatego też idealnie znosi warunki panujące w łazience. To przedmiot luksusowy, wytrzymały i pełen elegancji.

 • Wymiary lustra: 15,5 x 15,5 cm
 • Całkowita wysokość: 33 cm
 • Wymiary podstawy: 12 x 12 cm
 • Lustro powiększające 5x
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 polerowana
Lustro kosmetyczne stojące powiększające Xero Zack

Lustro kosmetyczne Xero marki ZACK utrzymane jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce, dlatego też jest niezbędnym uzupełnieniem łazienkowego wnętrza. Ma ono wielkie walory estetyczne oraz praktyczne. Wspaniale nadaje się jako lusterko do przygotowywania makijażu lub golenia, czy innych czynności kosmetycznych, wymagających dużej precyzji. Lusterko ławo da się ustawić w dowolnie wybrany sposób, by jak najwygodniej można było z niego korzystać. Jest ono wykonane z matowej stali nierdzewnej, dlatego też idealnie znosi warunki panujące w łazience. To przedmiot luksusowy, wytrzymały i pełen elegancji.

 • Wymiary lustra: 15,5 x 15,5 cm
 • Całkowita wysokość: 33 cm
 • Wymiary podstawy: 12 x 12 cm
 • Lustro powiększające 5x
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 - matowa
Lustro kosmetyczne wiszące powiększające Avio Zack

Nawet najbardziej utalentowana makijażystka czy stylistka nie wykona samodzielnie swojego makijażu bez dobrego lustra – właśnie dlatego praktyczne i eleganckie lusterko to niezbędne wyposażenie każdej łazienki. Nowoczesne lustro kosmetyczne Avio stworzone zostało z myślą o pięknie – zarówno w sensie urody jego posiadaczki jak i w kwestii estetyki samej konstrukcji. Zakrzywiona tafla czystego i bardzo jasnego szkła o wymiarach 15,5x15,5cm pozwala pewnie wykonać każdą czynność wymagającą precyzji – pięciokrotnie powiększenie oferowane przez lustro pozwoli dostrzec każdy szczegół i bardzo kunsztownie operować pędzelkiem, pęsetką lub eyelinerem. Wiszące lustro powiększające Avio zamocowane zostało na wytrzymałym stelażu ze stali nierdzewnej, który przymocowany do ściany zapewnia całej konstrukcji stabilność oraz możliwość regulacji we wszystkich płaszczyznach. Wyjątkowo elegancki stop metalu całkowicie odporny jest na zarysowania oraz wilgoć. Idealny prezent dla każdej kobiety, która kocha perfekcję – zarówno w wystroju łazienki jak i w swoim make-up’ie. 

 • Wymiary lustra: 15,5 x 15,5 cm
 • Głębokość: 28cm
 • Lustro powiększające 5x
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 polerowana
Lustro kosmetyczne wiszące powiększające Xero Zack

Nawet najbardziej utalentowana makijażystka czy stylistka nie wykona samodzielnie swojego makijażu bez dobrego lustra – właśnie dlatego praktyczne i eleganckie lusterko to niezbędne wyposażenie każdej łazienki. Nowoczesne lustro kosmetyczne Xero stworzone zostało z myślą o pięknie – zarówno w sensie urody jego posiadaczki jak i w kwestii estetyki samej konstrukcji. Zakrzywiona tafla czystego i bardzo jasnego szkła o wymiarach 15,5x15,5cm pozwala pewnie wykonać każdą czynność wymagającą precyzji – pięciokrotnie powiększenie oferowane przez lustro pozwoli dostrzec każdy szczegół i bardzo kunsztownie operować pędzelkiem, pęsetką lub eyelinerem. Wiszące lustro powiększające Xero zamocowane zostało na wytrzymałym stelażu ze stali nierdzewnej, który przymocowany do ściany zapewnia całej konstrukcji stabilność oraz możliwość regulacji we wszystkich płaszczyznach. Wyjątkowo elegancki stop metalu całkowicie odporny jest na zarysowania oraz wilgoć. Idealny prezent dla każdej kobiety, która kocha perfekcję – zarówno w wystroju łazienki jak i w swoim make-up’ie. 

 • Wymiary lustra: 15,5 x 15,5 cm
 • Lustro powiększające 5x
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10
Lustro łazienkowe Avio Zack

Stojące, eleganckie, powiększające lustro łazienkowe zamocowane na stalowej podstawce. Jego rozmiar sprawia, że świetnie nadaje się ono na toaletkę. Szklana tafla powiększa odbicie pięciokrotnie, dzięki temu, zwierciadło będzie doskonałym pomocnikiem podczas zmagań z porannym makijażem. Drobiazgowe panie zobaczą w nim każdy detal swojej urody. Stylistyka jest bardzo elegancka i nowoczesna, idealnie pasuje do współczesnej, zadbanej kobiety i jej nowocześnie zaaranżowanej łazienki. Elegancki design to zasługa polerowanej stali nierdzewnej 18/10. Polerowany stop ma piękną powłokę z lustrzanym połyskiem, która odbija refleksy światła. Wysoka zawartość chromu i niklu zwiększają wytrzymałość stali.

 • Powiększenie 5-cio krotne
 • Wysokość: 33,5 cm
 • Średnica: 16,5 cm
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 - polerowana

Lustro łazienkowe sensorowe bezprzewodowe LED SimpleHuman

Lustro łazienkowe z podświetleniem LED, czujnikiem sensorowym oraz zasilaniem bezprzewodowym. Simplehuman to marka, która nie zna kompromisów w projektowanych produktach. Wszystkie projekty tej marki są na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem wykonania, funkcjonalności jak i użytych materiałów. Simplehuman wyznacza trendy w akcesoriach dla domu.

Lustro wyposażone jest w czujnik, który automatycznie uruchamia podświetlenie LED umieszczone w jego obudowie. System tru-lux, symuluje naturalne światło słoneczne, zapewniając dwukrotnie większą jasność od innych tego typu luster na rynku. Światło rozpraszane jest równomiernie po całej otoczce lustra, za pomocą unikalnego układu mikroreflektorów, które zapobiegają utracie światła i powstawaniu nierówności oświetlenia.

Lustro można przechylać pod różnym kątem, a także regulować w pionie, dostosowując je w ten sposób do siebie.

Zasilanie lustra stanowi wewnętrzny akumulator, który należy ładować co około 4-5 tygodni (standardowe użytkowanie), za pomocą dołączonego kabla USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu, lustro można dowolnie przemieszczać i korzystać z niego w dowolnym miejscu.

Diody LED – nie wymagają wymiany, ponieważ nie wypalają się i nie tracą swojej mocy nawet po wielu latach regularnego użytkowania.

Lustro pozwala widzieć zarówno całą twarz jak i szczegóły z pięciokrotnym powiększeniem. Technologia zapewnia paniom perfekcyjny makijaż, a panom idealny efekt golenia.

 • Średnica: 20,3cm
 • Wysokość regulowana: 38,4 - 46cm
 • Głębokość: 12cm

Lustro łazienkowe sensorowe bezprzewodowe SimpleHuman

Lustro łazienkowe ścienne z podświetleniem LED, czujnikiem sensorowym oraz zasilaniem bezprzewodowym. Simplehuman to marka, która nie zna kompromisów w projektowanych produktach. Wszystkie projekty tej marki są na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem wykonania, funkcjonalności jak i użytych materiałów. Simplehuman wyznacza trendy w akcesoriach dla domu.

Lustro wyposażone jest w czujnik, który automatycznie uruchamia podświetlenie LED umieszczone w jego obudowie. System tru-lux, symuluje naturalne światło słoneczne, zapewniając dwukrotnie większą jasność od innych tego typu luster na rynku. Światło rozpraszane jest równomiernie po całej otoczce lustra, za pomocą unikalnego układu mikroreflektorów, które zapobiegają utracie światła i powstawaniu nierówności oświetlenia.

Teleskopowe ramię lustra zapewnia płynną regulację ustawienia.

Zasilanie lustra stanowi wewnętrzny akumulator, który należy ładować co około 4-5 tygodni (standardowe użytkowanie), za pomocą dołączonego kabla USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu, lustro można dowolnie przemieszczać i korzystać z niego w dowolnym miejscu.

Diody LED – nie wymagają wymiany, ponieważ nie wypalają się i nie tracą swojej mocy nawet po wielu latach regularnego użytkowania.

Lustro pozwala widzieć zarówno całą twarz jak i szczegóły z pięciokrotnym powiększeniem. Technologia zapewnia paniom perfekcyjny makijaż, a panom idealny efekt golenia.

 • Średnica: 23cm
 • Głębokość: 7,8cm
 • Ramię: 27-34,2cm
 • Materiał: stal nierdzewna, szkło
Lustro łazienkowe wiszące Scala Zack

Lustro to jeden z tych elementów wyposażenia łazienki, bez którego trudno byłoby mówić o funkcjonalności i wygodzie. Klasyczne lustra przydają się przy normalnych czynnościach, ale bardziej precyzyjne zabiegi wymagają zwierciadła zapewniającego odpowiednie powiększenie. Wiszące lustro łazienkowe Scala stworzone zostało z myślą o zadaniach specjalnych – wykonywaniu perfekcyjnego makijażu, precyzyjnej korekcji brwi czy czynnościach wymagających skrupulatności. Jasna i czysta fala szkła oferuje pięciokrotne powiększenie odbijanego obrazu, dzięki czemu każdy szczegół widoczny będzie jak na dłoni. Dodatkowo zadbano o walory estetyczne samego zwierciadła. Piękny stelaż ze stali nierdzewnej mocowany jest do ściany łazienki, dzięki czemu lustro znajduje się w bardzo wygodnej pozycji oraz wytwornie podkreśla nowoczesny charakter pomieszczenia. Doskonała propozycja do łazienek wyposażonych w akcesoria oraz baterie chromowane. Konstrukcja wykonana została ze wysokojakościowej stali nierdzewnej, która nie boi się trudnych warunków panujących w łazience – wilgoć, temperatura i detergenty nie zaszkodzą pięknej powierzchni tego wytrzymałego stopu. 

 • Powiększenie 5-cio krotne
 • Wysokość uchwytu: 51cm
 • Średnica lustra: 16,5cm
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 - polerowana

Lustro sensorowe 10x bezprzewodowe LED z pokrowcem SimpleHuman

Turystyczne lustro łazienkowe 10x z podświetleniem LED, czujnikiem sensorowym oraz zasilaniem bezprzewodowym. Składane lusterko o niewielkich wymiarach, z którego możesz korzystać podczas podróży. Do lustra dołączony został pokrowiec zapewniający bezpieczeństwo i komfort. 10-krotne powiększenie sprawia, że widać w nim najdrobniejsze szczegóły.

Simplehuman to marka, która nie zna kompromisów w projektowanych produktach. Wszystkie projekty tej marki są na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem wykonania, funkcjonalności jak i użytych materiałów. Simplehuman wyznacza trendy w akcesoriach dla domu. Lustro wyposażone jest w czujnik, który automatycznie uruchamia podświetlenie LED umieszczone w jego obudowie, gdy tylko zbliżysz do niego twarz. System tru-lux, symuluje naturalne światło słoneczne, zapewniając dwukrotnie większą jasność od innych tego typu luster na rynku. Światło rozpraszane jest równomiernie po całej otoczce lustra, za pomocą unikalnego układu mikroreflektorów, które zapobiegają utracie światła i powstawaniu nierówności oświetlenia.

Lustro można przechylać pod różnym kątem, a także regulować w pionie, dostosowując je w ten sposób do siebie.

Zasilanie lustra stanowi wewnętrzny akumulator, który należy ładować co około 4-5 tygodni (standardowe użytkowanie), za pomocą dołączonego kabla USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu, lustro można dowolnie przemieszczać i korzystać z niego w dowolnym miejscu.

Diody LED – nie wymagają wymiany, ponieważ nie wypalają się i nie tracą swojej mocy nawet po wielu latach regularnego użytkowania.

Lustro pozwala widzieć zarówno całą twarz jak i szczegóły z 10-cio krotnym powiększeniem. Technologia zapewnia paniom perfekcyjny makijaż, a panom idealny efekt golenia.

 • Średnica lustra: 12cm
 • Wymiary rozłożonego lustra: 29,8 x 14,5 x 11,5cm
 • Wymiary po złożeniu: 26,5 x 14,5 x 3,5cm
 • Materiał: stal nierdzewna, szkło

Lustro sensorowe Wide View bezprzewodowe LED SimpleHuman

Profesjonalne lustro sensorowe Wide View amerykańskiej marki Simplehuman. Marki, która nie uznaje kompromisów w projektowanych produktach. Wszystkie projekty tej marki są na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem wykonania, funkcjonalności jak i użytych materiałów. Simplehuman wyznacza trendy w akcesoriach dla domu.

System oświetlenia tru-lux

Światło generowane przez diody LED jest rozpraszane równomiernie poprzez pierścień mikro-reflektorów zapobiegających utracie jasności oraz zniekształceniom. Współczynnik oddawania barw (CRI) luster simplehuman wynosi 90 na skali 0 do 100, gdzie 100 oznacza światło białe, czyli naturalne światło słoneczne. Sprawia to, że kolory kosmetyków na twarzy nie są zafałszowane kolorem sztucznego oświetlenia, które nie zawiera pełnego spectrum barw. Jeśli wyglądasz dobrze w tym lustrze, to znaczy że wyglądasz dobrze wszędzie.

Aplikacja do pobrania na smartfon

Specjalna, bezpłatna aplikacja (w języku angielskim) pozwala na zbadanie próbki światła z otoczenia za pomocą smartfonu i przeniesienie tych informacji do lustra, dzięki wbudowanemu systemowi WiFi. Lustro wytworzy oświetlenie zgodne z przekazanymi danymi. Sprzyja to zrobieniu idealnego makijażu przystosowanego do konkretnego miejsca gdzie będziemy przebywać. Zaoszczędzi to przykrych makijażowych "wpadek".

Technologia multi-sense

Lustro automatycznie zaadaptuje się do twojego zachowania. Detektor ruchu zamontowany w lustrze rozświetla je gdy tylko zbliżamy twarz do lustra.

Szerokie pole widzenia

Regulowane panele boczne umożliwiają idealny widok pod każdym kątem. Rozmiar lustra i obecność ruchomych bocznych skrzydeł pozwala wykonać naprawdę perfekcyjny makijaż.

Oryginalny alarm

Lustro posiada bezgłośną funkcję alarmu – po ustawieniu odpowiedniej godziny oświetlenie LED błyskami informuje o upłynięciu czasu.

Oświetlenie LED

Diody LED montowane w lustrach simplehuman mają żywotność do 40.000 godzin – wystarczy na używanie lustra godzinę dziennie przez 100 lat.

Bezprzewodowe

Zapobiega brzydkiemu kłębowisku kabli.

Idealna powierzchnia refleksyjna

Wysokiej jakości materiały gwarantują odbicia o wyjątkowej klarowności.

Akumulator na USB

Jedno ładowanie wystarcza na 3 tygodni pracy (ładowarka w zestawie).

 • Wysokość: 40,8cm
 • Szerokość: 51,5cm
 • Głębokość: 18cm
 • Materiał: stal nierdzewna, szkło

Lustro wiszące Zenta Zack

Przepiękne lustro wiszące Zenta marki ZACK wspaniale prezentuje się w każdej nowocześnie, gustownie i z klasą urządzonej łazience. Kwadratowy kształt sprawia, że jest ono łatwe w montażu i w dopasowaniu do otoczenia. Lustro sprawdzi się zarówno w łazience jak i w salonie, korytarzu czy sypialni. Matowa stal nierdzewna, z której wykonano ramę, jest prosta w czyszczeniu i konserwacji. Idealnie do tego nadaje się kropla oliwy z oliwek i bawełniany ręcznik. Wmasuj i wytrzyj nadmiar. Lustro niewielkich rozmiarów nadaje się do tworzenia różnego rodzaju kompozycji dekoracyjnych – np. przy pomocy kilku sztuk lub połączeniu go z innymi ozdobami. Bez zbędnych zdobień – dla osób lubiących prostotę.

 • Wymiary: 50 x 50 cm
 • Materiał: lustro, stal nierdzewna 18/10 - matowa, lustro
Ściągaczka do kabiny prysznicowej Blomus Vianto

Praktyczna ściągaczka do kabiny prysznicowej Blomus Vianto to atrakcyjny design w Twojej łazience! Zbudowana z wysokiej jakości, matowej stali nierdzewnej oraz silikonu, który dokładnie usunie wodę ze szklanych powierzchni kabiny. Ściągaczka Vianto charakteryzuje się niezwykle minimalistycznym wyglądem, dyskretną elegancją i może być powieszona w dowolnymi miejscu łazienki za pomocą dołączonej, czarnej tasiemki. Wygodnie leży w dłoni i sprawia, że czyszczenie kabiny prysznicowej może być niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Regularne używanie ściągaczki gwarantuje, że w kabinie nie będzie pozostawała wilgoć powodująca brzydkie zacieki i osadzanie się kamienia.

 • Wymiary: 23,5x6x2,5cm
 • Materiał: stal nierdzewna szczotkowana, silikon
Ściągaczka do kabiny prysznicowej SimpleHuman

Wygodna ściągaczka do kabiny prysznicowej Simplehuman to niezbędnik w Twojej łazience! Zbudowana z cynku, anodowanego aluminium oraz gumy, dokładnie usunie wodę ze szklanych powierzchni kabiny bez pozostawiania smug. Ściągaczka charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem, dyskretną elegancją i może być powieszona w dowolnymi miejscu łazienki za pomocą dołączonego wieszaka z przyssawką. Wygodnie leży w dłoni i sprawia, że czyszczenie kabiny prysznicowej może być niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Regularne używanie ściągaczki gwarantuje, że w kabinie nie będzie pozostawała wilgoć powodująca brzydkie zacieki i osadzanie się kamienia.

 • Wymiary: 26,3 x 16,3 x 2,5cm
 • Materiał: cynk, anodowane aluminium

Ściągaczka do luster, szyb i kabin prysznicowych Jaz Zack duża

Mycie powierzchni szklanych nie musi oznaczać pozostawienia brzydkich zacieków. Doskonałym pomysłem na uniknięcie tego typu efektów jest używanie przedmiotu wysokiej klasy, jakim jest ściągaczka do wody marki Zack. Pozwala ona skutecznie, dokładnie i szybko usunąć zawilgocenie z takich powierzchni, jak kabiny prysznicowe, szyby czy powłoki lustrzane. Dlatego też taki element wyposażeniowy idealnie sprawdzi się w każdej łazience. Ze względu na swój minimalistyczny design jest polecany szczególnie do łazienek urządzonych nowocześnie. Ściągaczka swą wytrzymałość zawdzięcza temu, że została skonstruowana ze specjalnie dobranych materiałów, takich jak stal nierdzewna, guma oraz tworzywo sztuczne. Dzięki temu świetnie znosi warunki panujące w łazience. Dzięki wbudowanemu uchwytowi można ją zawiesić na ścianie.

 • Wymiary: 42 x 2,5 x 24 cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/10 - polerowana, guma, tworzywo sztuczne

Ściągaczka do luster, szyb i kabin prysznicowych Jaz Zack mała

Pomysłowa, skuteczna i solidna ściągaczka do szyb, luster i kabin prysznicowych, niezbędna w w każdej nowoczesnej łazience. Jest to nie tylko praktyczny element wyposażenia wnętrza, w którym często dochodzi do zawilgocenia powierzchni szklanych, ale również idealnie zaprojektowany produkt, wpasowujący się w minimalistyczną stylistykę wystroju. Skromny, prosty design oraz połączenie surowych w wyrazie oraz wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, guma oraz tworzywo sztuczne, dały w efekcie doskonały przedmiot codziennego użytku. Idealnie wyprofilowany, by dokładnie zbierał nagromadzoną na powierzchni wodę. Ściągaczka wyposażona jest w specjalny uchwyt, dzięki czemu można ją w prosty sposób zawiesić na ścianie.

 • Wymiary: 22 x 2,5 x 24 cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/10 - polerowana, guma, tworzywo sztuczne
Ściągaczka do luster, szyb i kabin prysznicowych Puro Zack

Funkcjonalna ściągaczka do szyb, luster i kabin prysznicowych Puro marki ZACK, dzięki temu, że jest zaprojektowana w estetyczny, minimalistyczny sposób, nie stanowi dysonansu w nowocześnie urządzonych wnętrzach łazienkowych. Wytrzymała, skuteczna, bardzo praktyczna i przydatna w każdej łazience, znakomicie służy przy oczyszczaniu zawilgoconej powierzchni szyb, luster, kabin prysznicowych itd. Poręczna, idealnie wyprofilowana, ma specjalny haczyk do zawieszania na ścianie, dzięki czemu może być zawsze pod ręką. Jest to przedmiot elegancki i luksusowy. Wykonany został ze stali nierdzewnej, z elementami gumowymi oraz z tworzywa sztucznego. Przez długi czas będzie służyła w znakomitym stanie.

 • Wymiary: 25 x 8 cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/10 - polerowana, guma, tworzywo sztuczne
Ściągaczka do podłóg, kabin prysznicowych Jaz Zack

Każda łazienka to miejsce, które w pierwszej kolejności kojarzy się z higieną. Ściągaczka do wody Jaz firmy Zack pozwoli zadbać o czystość oraz bezpieczeństwo w każdej łazience, gdyż dzięki niej szybko i wygodnie można pozbyć się wilgoci z powierzchni podłóg, luster czy kabin prysznicowych. Elegancka ściągaczka zaprojektowana została z myślą o połączeniu pełnej funkcjonalności z elegancką estetyką. Polerowana stal nierdzewna 18/10, z którego wykonana została konstrukcja, to materiał wytrzymały, odporny na większość czynników zewnętrznych i niebywale efektowny. Polerowana powierzchnia stopu idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze urządzone z udziałem luster, lśniących kafelków i chromowanych akcesoriów. Po użyciu ściągaczkę Jaz można powiesić na dołączonym uchwycie. Wysokogatunkowe tworzywa, stal oraz guma to gwarancja długiej żywotności narzędzia, które przez długi czas zapewni czystość i bezpieczeństwo w każdej łazience. Bardzo przydatny przedmiot dla każdego miłośnika relaksujących kąpieli i sterylnie czystych wnętrz. 

 • Długość: 119,5cm
 • Szerokość: 32cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/10 - polerowana, guma, tworzywo sztuczne
Lusterko Blomus Primo

Lustereczko, powiedz przecie... tak tak, nie jeden raz przypominamy sobie te słowa. W tym wspaniale oprawionym lusterku Twoje odbicie będzie zawsze najpiękniejsze. Lusterko Blomus Primo to nie tylko klasyczny dodatek do łazienki, czy sypialni z toaletką. Doda uroku i szyku każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie i sprawi, że będziesz mogła poczuć się jak księżniczka. Lustro składa się z dwóch warstw, jedna bez powiększenia, druga z pięciokrotnym powiększeniem.

 • Materiał: stal nierdzewna
 • Wysokość: 33,5cm
 • Średnica: 19cm
 • Dodatkowe lustro z powiększeniem 5x
Lusterko zawieszane Blomus Primo

Lustereczko, powiedz przecie... tak tak, nie jeden raz przypominamy sobie te słowa. W tym wspaniale oprawionym lusterku Twoje odbicie będzie zawsze najpiękniejsze. To nie tylko klasyczny dodatek do łazienki, doda jej również uroku i szyku. Lusterko łazienkowe, składające się z dwóch luster, klasycznego oraz z pięciokrotnym powiększeniem.

 • Materiał: stal nierdzewna szczotkowana, lustro
 • Wysokość: 29,5cm
 • Długość: 26-35,5cm
 • Średnica: 19cm
 • Dwa lustra: klasyczne, powiększające 5x