akcesoria kuchenne

Suszarka do naczyń Basin Umbra avocado

Jeden z najlepiej sprzedających się produktów marki Umbra: przenośna suszarka do naczyń Basin, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych dzięki czemu można ją z dużym powodzeniem dopasować do kolorystyki niemalże każdej kuchni. Dzięki systemowi przegródek bez problemów mieszczą się niej różnego rodzaju i wielkości kubki i talerze. Ociekacz do naczyń wykonany jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu odporny jest na zużycie i działanie wody w różnej temperaturze. Z pewnością poradzi sobie z zadaniami stawianymi przed nią przez niejedną kuchnię. Kupując powyższą suszarkę kupujemy również sprawdzoną jakość oraz pewność, że nasze naczynia są odpowiednio chronione. Można ją zarówno wstawić do kuchennego zlewu jak i postawić na blacie. Specjalny regulowany odpływ umożliwia ustawienie strumienia spływającej wody, a jego usunięcie powoduje, że woda odpływa na całej jego długości - wersja do zlewu.

 • Wymiary: 40x34x19cm
 • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA, stal nierdzewna
 • Projekt: Helen T. Miller
Pojemniki na przyprawy Cylindra Umbra czarne

Kuchenne pojemniki na przyprawy przeznaczone do przechowywania suchych dodatków kuchennych. Każdy z pojemników wyposażony jest w regulowane otwory, umożliwiające dozowanie przypraw bezpośrednio do przygotowywanej potrawy. Do pojemników dołączona jest podstawka oraz zestaw naklejek, którymi można opisać ich zawartość. Przetrzymywane w pojemnikach przyprawy dłużej zachowują swoją świeżość i są łatwo dostępne. Walory wizualne zestawu sprawiają, że pojemniki idealnie wkomponują się w przestrzeń kuchenną.

 • Średnica pojedynczego pojemnika: 8cm
 • Wymiary stojaka: 19x8cm
 • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
Stojak na wino Napa Umbra srebrny

Rozwiązanie marki Umbra na potrzeby przechowywania wina w domach. Stojak na wino Napa łączy w sobie funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Gładko wykończona powierzchnia podzielona jest na kilka miejsc przeznaczonych do przetrzymywania trunku. Jednocześnie można w nim przechowywać 5 butelek wina, a ustawiając stojaki w pionie stworzymy reagał na większą ilość butelek. Srebrny kolor nadaje temu produktowi charakter postępowości i nowoczesności. Niewątpliwie wzbogaci on nasz salon podkreślając nasz wyszukany gust i awangardowość. Produkt ten doskonale sprawdza się zarówno w indywidualnym, domowym przetrzymywaniu wina jak i magazynowaniu na większa skalę.

 • Wymiary: 34,5x12,5x16,5cm
 • Materiał: metal
 • Projekt: Jordan Murphy

Stojak na wino Grapevine Umbra czarny

Designerska odpowiedź marki Umbra na potrzeby przechowywania wina w domach. Stojak na wino Grapevine łączy w sobie funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Gładko wykończona powierzchnia podzielona jest na kilka oddzielnych półek przeznaczonych do przetrzymywania trunku. Jednocześnie można w nim przechowywać 6 butelek. Czarny połyskujący kolor nadaje temu produktowi charakter postępowości i nowoczesności. Niewątpliwie wzbogaci on nasz salon podkreślając nasz wyszukany gust i awangardowość. Produkt ten doskonale sprawdza się zarówno w indywidualnym, domowym przetrzymywaniu wina jak i magazynowaniu na większa skalę.

 • Wymiary: 30x19x40cm
 • Materiał: akryl
 • Projekt: Ran Lerner