Zestaw turystyczny do parzenia kawy Stanley Mountain 1 Litr

Kod produktu: ST-10-01699-002
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 319,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Turystyczny zestaw do parzenia kawy - french press - Mountain marki Stanley. Dzięki niemu, zaparzysz swoją ulubioną kawę, która postawi Cię na nogi, w każdych warunkach. Oszczędność miejsca podczas wypraw turystyczny jest kluczowa dla osiągnięcia celów. Nie możemy zabierać ze sobą wielu różnych naczyń, które zajmują wiele miejsca, musimy szukać takich rozwiązań, aby najlepiej kilka elementów składało się w jeden. Takim rozwiązaniem jest ten właśnie zaparzacz. 

Wodę na kawę zagotujesz w rondelku ze stali nierdzewnej, wyposażonym w wygodną, składaną rączkę, kawę wysypiesz z pojemniczka ukrytego w pokrywce, a zaparzysz ją za pomocą kafeterii tłokowej. Nakrętka zestawu to jednocześnie dwa małe kubki, w których można popijać świeżo zaparzoną kawę.

  • Pojemność: 1 Litr
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Utrzymanie temperatury:
    • wysoka: 24 godziny
    • niska: 20 godzin

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@