Zestaw prezentowy Party Vacu Vin

Kod produktu: VV-2889160

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Jeżeli szukasz odpowiedniego prezentu dla przyjaciół bądź nowożeńców, marka Vacu Vin stworzyła do tego idealny zestaw prezentowy Party składający się z produktów, których nie może zabraknąć na małym przyjęciu.

  1. Komplet miseczek Serve & Stack, który składa się z trzech podwójnych i trzech pojedyńczych naczynek. Można w nich podawać sosy, dipy lub orzeszki. Miseczki wykonane zostały z tworzywa sztucznego, są doskonale dopasowane co pozwala umieszczać je jeda w drugiej. 
  2. Drugi produkt to dwie miseczki na przekąski z elastyczną pokrywką. Można je wykorzystać do serwowania słodyczy. Pokrywka wykonana została z gumy z wykorzystaniem opatentowanego systemu Oxiloc. Dzięki temu pojemniki są niezwykle higieniczne - pobierając porcję przekąski nie dotykamy reszty pozostałej w pudełku.
  3. Dla miłośników orzechów dołączono bardzo eleganckiego dziadka do orzechów z podstawką. Stalowe ramiona łatwo poradzą sobie z rozkruszeniem najtrwardszego orzecha, a niepotrzebne łupiny mogą być gromadzone na melaminowej tacy. 
  4. Widelczyki koktajlowe do przekąsek to już stali bywalcy przyjęć. Jest ich osiem, każdy w innym kolorze, co jeden to zabawniejszy. 

Życzymy udanej zabawy!

NEWSLETTER
@