Zestaw prezentowy akcesoriów do wina Vacu Vin

Kod produktu: VV-3889160
Marka: Vacu Vin
CENA: 154,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zestaw akcesoriów do wina oferowany przez markę Vacu Vin zawiera wszystko co niezbędne do serwowania i zachowania świeżości tego trunku. W jego skład wchodzi:

  1. Schładzacz do wina od środka wyłożony wkładem chłodzącym, dzięki któremu w zaledwie 5 minut schładza wino do odpowiedniej temperatury i utrzymuje ją przez kolejne kilka godzin. W przeciwieństwie do tradycyjnego kubełka nie trzeba troszczyć się o roztapiający się lód i mokrą butelkę. Przed użyciem schładzacza wkład chłodzący umieszcza się pomiędzy podwójnymi ściankami. Nieużywany wkład najlepiej przechowywać w zamrażarce.
  2. Korkociąg kelnerski Twister dzięki opatentowanemu systemowi bottle grip pewnie blokuje się na szyjce butelki i pozwala łatwo wyjąć z niej korek. Dopasowany do każdego rodzaju butelek wina.
  3. Pompka próżniowa - odprowadzająca powietrze z wnętrza butelki z winem co opóźni proces utleniania i trunek zachowa swój smak oraz aromat nawet przez kilka kolejnych dni.
  4. Nalewak do wina ułatwiający napełnianie lampek bez kapania.
  5. Dwa korki próżniowe do butelek.

Użycie zestawu gwarantuje zachowanie świeżości, smaku i aromatu wina, co potwierdza charakterystyczny dźwięk po ponownym otwarciu butelki. Zestaw zapakowany w ładne opakowanie prezentowe, to doskonały pomysł na prezent.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw prezentowy akcesoriów do wina Vacu Vin

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Vacu Vin powstała w 1983 roku. Założona przez braci Schneider z Holandii, którzy wynaleźli i opatentowali system korków ciśnieniowych do win, które przedłużają ich świeżość z zachowaniem walorów smakowych.

NEWSLETTER
@