Zestaw do gotowania jajek Mastrad

Kod produktu: MA-F65021
  opinie: 0
CENA: 69,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Zestaw do gotowania jajek marki Mastrad, składający się z białego stojaka oraz czterech kolorowych gondol - kieliszków do jajek, mocowanych na wcisk na okrągłych podstawkach. Kieliszki do jajek wykonane są z silikonu w czterech wesołych kolorach: żółtym, różowym, pistacjowym i pastelowo - różowym.

Jajka w kolorowych gondolkach zamocowanych na stojaku wkładamy do lekko gotującej się wody na czas od 3 do 5 min, a następnie schładzamy, zanurzając na chwilę w zimnej wodzie i gotowe! Możemy serwować wprost na stół.

Kolorowa karuzela do gotowania jajek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy zarówno małego jak i dużego smakosza! Każdy teraz może wybrać jeden z czterech kolorowych kieliszków i cieszyć się pysznym jajkiem na miękko lub twardo.

  • Materiał: silikon
  • Wysokość: 19 cm
  • Szerokość: 14,5 cm
  • Można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@