Zegary do pokoju dziecka

Filtruj wg producenta:

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Kolorowe zegary ścienne dla dzieci

W pokoju dziecięcym każdy element aranżacji powinien być dostosowany do specyfiki całego wnętrza. Aby nieco urozmaicić przestrzeń naszych pociech, warto skusić się na zegary ścienne dla dzieci w nietypowej odsłonie.

Nasza szeroka oferta zegarów obejmuje modele o ciekawym wzornictwie – na pewno każdy maluch zwróci uwagę na ozdoby w postaci motyli czy jaszczurek. Dodatkowym walorem mogą być indeksy godzinowe, utrzymane w nowoczesnym designie. Zegary ścienne do pokoju dziecięcego są dostępne w atrakcyjnych kolorach, w tym między innymi w odcieniach czerwieni, zieleni, różu czy błękitu. Z łatwością można znaleźć coś dla swojej pociechy, z uwzględnieniem jej zainteresowań. Cukierkowa obudowa zegarów na pewno przypadnie do gustu wszystkim małym księżniczkom, natomiast młodzi marzyciele zwrócą uwagę na tarcze zdobione motylami.

Oferowane przez nas zegary dziecięce powstały w większości na bazie włókien drzewnych, czyli płyty MDF i metalu, co zapewnia im optymalną wytrzymałość. Prezentowane zegary do pokoju dziecka są najlepszym dowodem na to, że dla dzieci mogą zachwycać stylowym, włoskim designem.

Z naszego bloga

Kolorowe zegary ścienne do pokoju dziecięcego

NEWSLETTER
@