Zegar z kukułką dom w stylu górskim, 8-dniowy mechanizm, Schwarzwald Hones 57 cm

Kod produktu: HS-86740T
Marka: Hönes
CENA: 7 399,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Zegar z kukułką dom w stylu górskim, 8-dniowy mechanizm, Schwarzwald Hones 57 cm. Ręcznie rzeźbiony i zbudowany przez wykwalifikowanych rzemieślników w regionie Schwarzwaldu. Posiada tradycyjny, mechaniczny mechanizm, który należy nakręcać co 8 dni. Wystarczy łańcuszkami podciągnąć szyszki na maksymalną wysokość i przez ponad tydzień zegar będzie działał bez konieczności ponownego nakręcania. Obudowa zegara wykonana została ręcznie z wysokiej jakości drewna lipowego oraz orzecha włoskiego, ręcznie zdobiona oraz malowana. Domek myśliwego w lesie, szczęśliwe pary tańczące przy muzyce, poruszający się myśliwy oraz koło młyńskie. Kukułka dzwoni co godzinę i raz na pół godziny.

  • Wysokość: 57 cm (bez szyszek)
  • Mechanizm: 8-dniowy
  • Wyprodukowany w Niemczech
  • Posiada certyfikat pochodzenia z regionu Schwarzwald

UWAGA: Zegar dostępny jest na indywidualne zamówienie. Prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia terminu dostawy. Czas realizacji zamówienia na ten model zegara - około 6 tygodni.

Rozwiń
Produkty powiązane
1 329,00 zł
produkt niedostępny
1 299,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Zegar z kukułką dom w stylu górskim, 8-dniowy mechanizm, Schwarzwald Hones 57 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Oryginalne zegary z kukułką z przepięknego regionu Schwarzwald w Niemczech. Wyposażone w tradycyjne mechanizmy zegarowe 1- lub 8- dniowe, obudowy ręcznie wykonane z drewna i bogato zdobione.

NEWSLETTER
@