Zegar ścienny Greenwich CalleaDesign Londyn / Nowy Jork / Toki

Kod produktu: 12-002

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Zegar ścienny ze strefami czasowymi Greenwich CalleaDesign w obniżonej cenie z uwagi na niewłaściwe oznaczenie miast w dodatkowych mechanizmach. Dokładne brzmienie nazw miast na powierzchni małych cyferblatów to: Londyn; Nowy Jork; Toki (brakuje literki "o").

Zegar składa się z czterech tarcz i niezależnych mechanizmów, dzięki którym możemy odczytywać aktualny czas w różnych strefach czasowych. Nazwy trzech światowych metropolii umieszczono bezpośrednio pod mniejszymi zegarami, natomiast duży zegar może wskazywać czas w strefie, w której aktualnie się znajdujemy.

Mechanizm główny jest w formacie 12-godzinnym, pozostałe w formacie 24-godzinnym.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w zakładach CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, która pozwana na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizmy zegara wyprodukowane zostały w Niemczech, są niezawodne i ciche, zasilane baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączone są jest baterie Duracell AA oraz zestaw montażowy.

  • Wymiary: 59 x 41 cm
  • Materiał: włókno drzewne, wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Ciche mechanizmy
NEWSLETTER
@