Zaparzacze do kawy

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

AeroPress z pokrowcem

149,00 zł
produkt niedostępny

Gumowe wieczko do AeroPress

42,00 zł
produkt niedostępny

Stalowy filtr do AeroPress RGB Core

69,00 zł
produkt niedostępny

Zaparzacz do kawy Good Grips OXO

91,00 zł
produkt niedostępny

Zestaw turystyczny do parzenia kawy Stanley Adventure 0,5...

251,10 zł 279,00 zł Oszczędzasz 27,90 zł
produkt niedostępny

Zaparzacze do kawy

Odpowiednie zaparzenie pozwala wydobyć pełnię aromatu kawy, wraz z jej pobudzającymi i zdrowotnymi właściwościami. Prawdziwa, świeżo zmielona i starannie zaparzona jest doświadczeniem zmysłowym bez porównania z kawą rozpuszczalną. Zaparzacze do kawy różnego typu pozwolą uzyskać esencjonalny napój.

Sposoby parzenia kawy

Na wydobycie wszystkiego co najlepsze z ziaren są różne sposoby. Ekspresy ciśnieniowe lub przelewowe, kawiarki, a także dzbanki z filtrem do zaparzania kawy na przykład typu chemex. Każda z metod starannego parzenia da znakomity napój, jeżeli dostosuje się do niej stopień zmielenia ziaren. Przydatnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie potrafią się obejść bez czarnego napoju, a stawiają na jego jakość, może być turystyczny zestaw do parzenia kawy z termosem albo komplet filiżanka i zaparzacz do kawy.

Filtry do kawy – nowa jakość

Papierowe filtry stosowane w przelewowych ekspresach nie zawsze zdają egzamin mogą się podrzeć, a sklejenie dwóch razem oznacza zalanie blatu dokoła. Do tego potrafią się skończyć w najbardziej niespodziewanym momencie. Filtry do kawy wielokrotnego użytku stanowią dla nich alternatywę. Filtr do ekspresu przelewowego lub dzbanka z mikrosiateczki pozwala powoli przesączyć się zagotowanej wodzie przez zmieloną kawę i nasycić jej aromatem i smakiem.

 

NEWSLETTER
@