Zaparzacz do kawy, czarny mlecznik, miarka French Press Vicenza Leopold Vienna

Kod produktu: LV113013
CENA: 216,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zaparzacz do kawy, czarny mlecznik, miarka French Press Vicenza Leopold Vienna. Zestaw do zaparzania i serwowania kawy w kolorze czarnym. Mlecznik ze stali nierdzewnej umożliwia bezpośrednie spienianie w nim mleka. Przygotuj w mgnieniu oka pyszne filiżanki świeżej kawy dla gości. Dzięki temu stylowemu ekspresowi do kawy i herbaty marki Leopold Vienna możesz samodzielnie ustawić moc kawy i czas parzenia. Dodaj zmieloną kawę, zalej ją przegotowaną wodą, odczekaj kilka minut, a następnie powoli dociśnij tłok i ciesz się pyszną, świeżą, aromatyczną kawą. Ekspres wykonany jest ze szkła borokrzemowego i stali nierdzewnej o wysokim połysku w kolorze czarnym. Szklany pojemnik można łatwo wyjąć ze stalowego uchwytu, aby można go umyć w zmywarce. French Press można również spłukać ciepłą wodą. Pojemność to 0,8 Litra, co odpowiada 6 filiżankom kawy.

Poniżej przedstawiamy szybki sposób na zaparzenie pysznej, aromatycznej kawy:

  • aby wykorzystać pełnię smaków i aromatów, należy użyć kawy grubo zmielonej - ziarna wielkości soli morskiej;
  • użyj około 30g kawy (5 łyżek stołowych) na każde 100 ml wody;
  • czas parzenia to zwykle 4 minuty - dopiero po upływie tego czasu, przykrywamy dzbanek pokrywką z tłokiem i wolno przeciskamy.

Parzenie kawy sposobem French Press, daje Ci możliwość uzyskania wyjątkowej smakowo kawy, dzięki połączeniu idealnego czasu parzenia, kontroli na czasem, oraz odpowiedniej temperatury. Ta metoda parzenia zapewnia, że wszystkie aromaty i olejki są uwalniane z kawy, tworząc za każdym razem doskonały, pełny smak i aromat.

French Press Vicenza Leopold Vienna - wykonany jest z odpornego na wysokie temperatury i uszkodzenia, szkła borokrzemowego, zamkniętego w nowoczesnej, stylowej obudowie ze stali nierdzewnej, polerowanej na wysoki połysk. Tłok wyposażony jest w sitko z bardzo drobnymi oczkami, dzięki czemu mamy pewność, że fusy z kawy po zaparzeniu pozostaną na dnie szklanego naczynia.

  • Pojemność: 0,8 Litra
  • Wysokość: 18,4 cm
  • Średnica: 10,2 cm
  • Materiał: szkło, stal nierdzewna
  • Zalecamy mycie ręczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zaparzacz do kawy, czarny mlecznik, miarka French Press Vicenza Leopold Vienna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Marka stworzona w Wiedniu przez Leopolda Hubingera z założeniem wysokiej jakości, stalowych akcesoriów do kawy, herbaty i wina. Proste w formie, eleganckie dla szefów kuchni w luksusowej rezydencji. Bez zbędnych kolorów i fikuśnych form – tylko prostota i klasa niczym prostu z klubu dla dżentelmenów.

NEWSLETTER
@