Zaparzacz Cafe Press Hario podwójne, szklane ścianki

Kod produktu: DGC-40-OV
Dostępna ilość: 14 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 459,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Zaparzacz Cafe Press Hario o podwójnych, szklanych ściankach. Dzięki francuskiej metodzie zaparzania kawy, w szybki i wygodny sposób uzyskamy pyszny napar. Bez użycia filtrów papierowych, w ciągu zaledwie 3 minut, otrzymamy pełną smaku kawę. Zaparzacz wykonany został ze szkła borokrzemianowego, wyposażony w stalowy tłok i elementy z drewna oliwnego.

Odporny na wysoką temperaturę, tradycyjny french press z eleganckim uchwytem wykonanym z drewna oliwnego. Podwójne, szklane ścianki zapobiegają nadmiernemu i szybkiemu wychłodzeniu kawy, a dodatkowo eliminują problem parzenia w ręce podczas przygotowywania.

Eleganckie, a za razem bardzo praktyczne urządzenie, które pozwoli zaparzyć zarówno Twoją ulubioną kawę dla Ciebie i bliskich (pozwala na zaparzenie do 4 filiżanek czarnego naparu), jak i herbatę.

  • Materiał: szkło borokrzemowe, stal, drewno oliwne, skóra
  • Pojemność: 600 ml
  • Wysokość: 22,4 cm
  • Średnica: 12,8 cm
  • Myć ręcznie

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@