Wkład pochłaniający etylen z filtrem węglowym do lodówek Greensaver OXO

Kod produktu: 11212800MLNYK
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 40,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Wkład pochłaniający etylen z filtrem węglowym do lodówek Greensaver OXO. Rośliny przechowywane w lodówce w sposób naturalny wytwarzają etylen - gaz, który przyspiesza ich dojrzewanie, a następnie ich psucie. Wkład wyposażony jest w filtr węglowy, wykonany z łupin orzecha kokosowego, który pochłania etylen i znacznie przedłuża świeżość przechowywanej żywności. W zestawie znajduje się jeden filtr węglowy o żywotności do 90 dni. Filtry można zakupić oddzielnie jako część zamienna. Wkład wyposażony jest w odpowietrzniki, które absorbują maksymalną ilość gazu. Mocowany do ścianki szuflady za pomocą przyssawek.

Wskaźnik na obudowie wkładu umożliwia zaznaczenie miesiąca, w którym filtr ostatnio został wymieniony i przypomina o potrzebie jego wymiany.

  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Wymiary: 8,5 x 5,2 cm
  • Myć ręcznie
  • Filtr węglowy dostępny w sprzedaży jako część zamienna

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@