Wiaderko do lodu ze szczypcami OXO Steel

Kod produktu: 3107300V4MLNYK
Dostępna ilość: 9 kpl.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 257,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Wiaderko do lodu ze szczypcami marki OXO z serii Steel. Wiaderko zbudowane jest z podwójnych ścianek co daje mu funkcję termiczną i zapobiega szybkiemu topnieniu lodu. Specjalnie wyprofilowane dno wiaderka, pozostawia roztopiony lód odseparowany od kostek, przez co dłużej zachowują swoje właściwości. Przezroczyste zamknięcie - pokrywa ułatwia, bez otwierania, ocenę ilość lodu w wiaderku. Wyposażone w pałąk (z antypoślizgową częścią) służący do łatwego przenoszenia, oraz antypoślizgową podstawę, dzięki której, bezpiecznie będzie stało na każdej powierzchni. 

Dołączone szczypce do lodu, zakończone są specjalnymi zębami, które ułatwiają chwytanie kostek lodu. Uchwyty wykończone są antypoślizgowym tworzywem, co sprzyja pewnemu chwytowi. Wysuwana blokada szczypiec w pozycji zamkniętej. Szczypce łatwo zawiesić na bocznym mocowaniu pałąka. W ten sposób stanowią integralną część wiaderka i są zawsze pod ręką.

  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 21 cm
  • Średnica: 21,5 cm
  • Pojemność: 4 Litry

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@