Wiaderko do lodu z pokrywką i szczypcami Black Terracotta Magisso

Kod produktu: 70608
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 315,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Idealne podanie napojów i drinków wymaga niekiedy lodu do ich schłodzenia. Dzięki ceramicznemu pojemnikowi na lód fińskiej marki Magisso, bez trudu przechowasz lód niezbędny na różne okazje. Wiaderko do lodu zostało wykonane z wyjątkowo trwałej, ciemnej ceramiki. W zestawie z pojemnikiem otrzymasz także pokrywkę oraz szczypce do lodu. W odpowiednio wyprofilowanym uchwycie pokrywki przewidziano miejsce na umieszczenie szczypiec. Ten praktyczny zestaw znacznie ułatwi Ci przygotowanie wszelkich napojów wymagających lodu. Idealnie pomieści różne ilości lodu w zależności od Twoich potrzeb. Na długo utrzyma ich odpowiednio niską temperaturę. Dodatkowo nowoczesna stylizacja nawiązująca do klasycznej prostoty nadaje mu niebanalnego charakteru. Zdecydowanie taki pojemnik na lód powinnien znaleźć się w wyposażeniu Twojego domowego barku. Przekonaj się jak bardzo może Ci pomóc!

Naczynia z serii Black Terracotta wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Pojemność: 1,4 Litra
  • Materiał: ceramika, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie prezentowe: 12,5 x 18 x 18,5cm
  • Projekt: Simon Stevens
  • Nagroda: GIA (Global Innovation Award) for the Best Collection Design of 2014

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@