Wałek do ciasta z dozownikiem do mąki Varsity Mason Cash

Kod produktu: 2001.663
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 77,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Ceramiczny wałek do ciasta Varsity, wyposażony w dozownik do mąki oraz miarkę - wszystko to, co jest niezbędne, aby wałkowanie ciasta było szybkie i proste. Wystarczy wypełnić wałek odpowiednią ilością mąki, wałkować i wstrząsnąć, aby posypać ciasto lub stolnicę kiedy jest to wymagane. Napełnianie wałka mąką jest niezwykle proste, wystarczy odetkać jeden z boków - zatyczka silikonowa, i wsypać mąkę do wnętrza.

Wałek ceramiczny Varsity to besteller marki Mason Cash, pochodzi z kolekcji naczyń i akcesoriów ceramicznych, których wygląd i kształt inspirowany jest najstarszymi miastami uniwersyteckimi Wielkiej Brytanii. Kolekcja utrzymana w tonacji biało-granatowej, łączy innowacyjność z stylem retro.

  • Długość: 30 cm
  • Średnica: 9 cm
  • Materiał: ceramika, silikon
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Mason Cash to akcesoria kuchenne produkowane z ceramiki od 1901 roku. Brytyjski producent, którego ceramiczne misy kuchenne do mieszania, stały się ikoną w świecie cukierników na całym świecie. Charakterystyczne misy, dzięki swojej klasycznej budowie, produkowane są do dziś w niezmienionej formie.

NEWSLETTER
@