Waga elektroniczna do alternatywnych metod parzenia kawy Hario Drip

Kod produktu: VSTM-2000HSV

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Najnowsza waga elektroniczna japońskiej firmy Hario Drip, niezbędna podczas alternatywnych metod parzenia kawy. Piękny design, idealna precyzja oraz niezawodność sprawiają, że Metal Drip Scale to idealny wybór pod alternatywne metody zaparzania.

Dzięki niej, bez problemu zważysz ziarna kawy i przelewanej wody, przy jednoczesnym odmierzaniu czasu zaparzania. Pracę ułatwia błyszczący panel z podświetleniem LED, dzięki któremu pomiary widoczne są nawet w ciemności. Ograniczenie liczby przycisków jedynie do dwóch czyni obsługę wagi niezwykle prostą w obsłudze.

Nowa wersja, wyposażona jest w płytkę ze stali nierdzewnej, która nie tylko świetnie wygląda, lecz także czyni ją odporną na uszkodzenia, na ciepło i ułatwia utrzymanie w czystości. Można ją odłączyć w łatwy sposób i myć oddzielnie. Dodatkowo, gumowe nóżki zapewniają stabilną pozycję podczas pracy.

Kolejną innowacją jest ładowanie przez port USB. 4 godziny ładowania po podłączeniu do łądowarki USB, wystarczą na 80 godzin pracy i nie ma przy tym potrzeby zakupu żadnych baterii.

Hario Metal Drip Scale zmienia swoją precyzję wraz ze wzrostem ważonej masy:

 

Waga Stopień precyzji
0 - 200 g 0.1 g
200 - 500 g 0.5 g
500 - 2000 g (max) 1 g
  • Wymiary: 12 x 17,5 x 3 cm

NEWSLETTER
@