Akcesoria łazienkowe i dekoracyjne Umbra

Umbra ma za sobą ponad 30 lat intensywnego rozwoju co zaowocowało obecnością w 25 tysiącach punktów detalicznych oraz dostępnością w 75 krajach na całym świecie. Umbra swój sukces zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu nowoczesnych technologii, niepowtarzalnych projektów, kolorów oraz przystępnych cen.

Akcesoria kuchenne Umbra

Marka Umbra ma za sobą ponad 30 lat intensywnego rozwoju co zaowocowało obecnością w 25 tysiącach punktów detalicznych oraz dostępnością w 75 krajach na całym świecie. Umbra swój sukces zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu nowoczesnych technologii, niepowtarzalnych projektów, kolorów oraz przystępnych cen.

Zegary ścienne marki Umbra

W ofercie tej marki znajdziesz produkty estetyczne i produkowane w zgodzie z ekologią. Kolekcja podzielona jest na ramki do zdjęć, dekoracje ścienne, zegary ścienne, albumy na zdjęcia, akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, kosze na śmieci oraz wieszaki ścienne. Część produktów wykonana jest z biodegradalnych tworzyw sztucznych. Unikatowość wzorów i ich sukces jest wynikiem pracy ponad 30 światowej sławy projektantów, wśród których jest m.in.: David Quan, Paul Rowan, Karim Rashid, Michelle Ivankovic.

NEWSLETTER
@