Typhoon - akcesoria, narzędzia i pojemniki kuchenne

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Pojemnik na ciasto Florence Typhoon

39,00 zł
produkt na zamówienie

Pojemnik na kawę Embossed Typhoon

33,00 zł
produkt na zamówienie

Pojemnik na herbatę Embossed Typhoon

33,00 zł
produkt na zamówienie

Pojemnik na cukier Cooper Lid Typhoon

33,00 zł
produkt na zamówienie

Marka Typhoon

Filozofia marki Typhoon polega na dostarczaniu akcesoriów w przystępnych cenach. Podróże po całym świecie, zarówno do krajów rozwijających się jak i modowych stolic świata, zaowocowały pomysłami, które przy odrobinie miłości i uwagi, umożliwiły powstanie niezwykłych produktów do kuchni. Pomysł okazał się trafiony i brytyjscy klienci zaczęli kupować całe serie produktów oraz prosić o kolejne, starannie dobrane wielkości oraz kolorystykę. W związku z tak pozytywnymi reakcjami, postanowiliśmy opracować więcej produktów na szerszy rynek. Utalentowani projektanci i twórcy produktów Typhoon, zaczęli tworzyć zupełnie nowe kolekcje innowacyjnych produktów przeznaczonych także na rynki poza Wielką Brytanią.

Akcesoria kuchenne Typhoon

Z biegiem czasu, redaktorzy czasopism zaczęli zauważać markę i jej produkty. Czołowe magazyny wnętrzarskie i kuchenne pokazują do dziś akcesoria kuchenne Typhoon. I tak z małego pomysłu, przez 20 lat, Typhoon rozrósł się do rangi międzynarodowej marki. Najbardziej jednak ekscytująca jest przyszłość, nowe produkty, nowe pomysły i nowe technologie. Jedna rzecz jest jednak zawsze taka sama i znajduje się na sercu wszystkiego, projektowane naczynia, akcesoria i narzędzia, są dostępne w przystępnych cenach.

Know how Typhoon

Z wiedzą Typhoon, jest bardzo łatwo zrobić niesamowite posiłki w ciągu kilku minut i takie, które będą świetnie smakowały. Zapoznaj się z instrukcjami i filmami dostępnymi na stronie producenta, w których pokazane jest jak utrzymać naczynia Typhoon w najlepszym stanie, zapewniając bezkomprowisowe gotowanie przez wiele lat.

 

NEWSLETTER
@