Torebka damska na posiłek z warstwą termoizolacyjną Eve Smartlunch

Kod produktu: 70308
CENA: 165,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Torebka damska na posiłek z warstwą termoizolacyjną Eve. Szara torba na lunch, zaprojektowana i wyprodukowana przez portugalską markę Smartlunch z przeznaczeniem do przenoszenia niewielkich posiłków, owoców, napojów.

Wewnętrzna warstwa termoizolacyjna sprawia, że utrzymasz świeżość przenoszonych w niej posiłków oraz ochronisz drugie śniadnie czy obiad przed temperaturą zewnętrzną i przegrzaniem czy wychłodzeniem.

Kształt nawiązujący do damskiej torebki sprawia, że ta wyjątkowa torebka na lunch może być używana zarówno przez młode jak i dojrzałe kobiety. Świetnie sprawdzi się podczas przenoszenia posiłku do pracy, szkoły czy w podróż.

Gruby materiał, z którego została wykonana, jest łatwy w utrzymaniu w czystości. W dużej komorze zmieścisz zarówno drugie śniadanie, pojemnik na kanapki, owoce, czy butelkę napoju. W wewnętrznej kieszonce przechowasz sztućce, a całą zawartość zamkniesz bezpiecznie za pomocą suwaka.

  • Wysokość: 21 cm
  • Szerokość: 28 cm
  • Głębokość: 15 cm
  • Materiał: 70% Poliester, 30% PVC

Kategorie, w których występuje produkt:

Zabieranie ze sobą do pracy czy szkoły, przygotowany w domu posiłek, to coraz częściej spotykana sytuacja. Jedzenie na mieście nie zawsze jest zdrowe i tanie. Przygotowując samodzielnie drugie śniadanie czy obiad, dbamy o zawartość, jakość i mamy kontrolę nad kosztami.

NEWSLETTER
@