Thermokubek porcelanowy 210 ml New Norm Menu jasnoszary

Kod produktu: 4533110
CENA: 67,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Thermokubek porcelanowy New Norm Menu. Izolację termiczną tworzy pusta przestrzeń pomiędzy podwójnymi ściankami. Kubek przeznaczony do spożywania gorących napojów takich jak kawa czy herbata. Jest uzupełnieniem kolekcji produktów Norm.

Norm to seria zastawy stołowej charakteryzująca się skandynawską prostotą i estetyką, i wzbudza serca użytkowników na całym świecie. Bestsellerowa seria produktów duńskiej marki Menu o wyjątkowym, nordyckim charakterze. Każdy nowy produkt z tej serii testowany jest w wiodącej kopenhadzkiej restauracji Höst. Glazurowana porcelana wypalana jest dwukrotnie w temperaturze 1400oC dla zapewnienie jej maksymalnej wytrzymałości. Produkcja naczyń porcelanowych z serii New Norm, odbywa się w najnowocześniejszej fabryce w Europie, specjalizującej się w produktach dla restauracji oraz hoteli. Zapewnia to naszym produktom wyjątkową jakość i trwałość.

  • Materiał: porcelana
  • Pojemność: 210 ml
  • Średnica: 8 cm
  • Wysokość: 9 cm
  • Projekt: Norm Architects

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@